Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na Lubelszczyźnie, która liczy ponad 2 miliony mieszkańców jest zaledwie 9 lekarzy specjalistów medycyny paliatywnej. Działa 19 hospicjów domowych, oraz łącznie 10 oddziałów medycyny paliatywnej i hospicjów stacjonarnych.

Piosenki nie z pierwszej ręki, a wśród nich m.in. tzw. przeboje na drugie tempo. Wśród wykonawców m.in. M. Burnes, M. Knopfler oraz polscy bigbitowcy śpiewający covery w latach '60.

W 'Piątku na czasie' kilka jeszcze ciepłych nagrań z zachodniej strony Wisły, zapowiedzi koncertowe i wydawnicze. Jednak głównym tematem będzie jedna z najciekawszych pozycji książkowych ostatnich tygodni, czyli 'Antologia polskiego rapu'!

Film „Granatowy zeszyt” według scenariusza i w reżyserii Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk został nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej Orły w kategorii „Najlepsza Muzyka”. To druga nominacja filmu reżyserki w tym konkursie. W 2013 r. jej film...

Profesorowi Władysławowi Panasowi została poświęcona większość artykułów w najnowszym numerze kwartalnika 'Akcent'.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

O bezpośredniej sprzedaży z gospodarstw rolnych będziemy mówić w sobotnim 'Kalejdoskopie regionalnym'.

 

7/8°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.