Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

Czy Wisła przełamie złą passę? • 

Sport    Dodano: 2016-09-30 19:36

Ciekawie zapowiada się sobotnie spotkanie I ligi piłkarskiej, w którym Wisła Puławy zmierzy się z liderem tabeli Zagłębiem Sosnowiec. Wisła chce przełamać serię siedmiu spotkań bez zwycięstwa.

Trener puławskiego zespołu Robert Złotnik uważa, że dotychczasowe problemy wynikają głównie z niewielkiego doświadczenia większości piłkarzy w grze na tym poziomie: - Beniaminek ma zawsze troszeczkę pod górę. Musi uczyć się tej ligi. Do tego dochodzi trema, stres… Dla moich zawodników to wszystko nowość. Podchodzą do tego z wielkim sercem, ale jeżeli są emocje, są również błędy… Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Wisła do tej wywalczyła 10 pkt. O jeden punkt więcej zgromadzil inny beniaminek GKS Tychy. Odpowiednio 6 i 5 pkt zobyły Znicz Pruszków i Stal Mielec - czyli pozostałe zespoły, które w tym sezonie awansowały do I ligi.

Mecz Wisła - Zagłębie rozpocznie się jutro o 18.00. Spotkanie będziemy relacjonować na naszej antenie.

AR

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.