Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Zabójca młodej dziewczyny został wypuszczony z więzienia, ponieważ ma przejść kurację w łęczyńskim szpitalu. Jest bez jakiegokolwiek nadzoru. Rodzina zamordowanej obawia się, że skazany ucieknie za granicę. Sąd zapewnia, że do niczego takiego...

Brzostek to miejscowość położona na terenie pięknego pagórkowatego i sennego Podkarpacia. Właśnie z tego bajecznego miejsca pochodzi Jakub Zastawny - bohater dzisiejszego programu.

„Leśne wędrowanie” odwiedzi leśnictwo Siedliska w Nadleśnictwie Tomaszów. Gospodarzem miejsca jest leśniczy Bogdan Łyszcarz - zarazem leśniczy-pszczelarz.

W piątkowy wieczór po godzinie 20.00 przypomnimy dokument o zapomnianej kompozytorce Tekli Bądarzewskiej-Baranowskiej. Jej utwór „Modlitwa dziewicy” polscy krytycy uznali za symbol kiczu.

W „Halo kultura' rozmowa z Renatą Przemyk (na zdj.) o pracy nad spektaklem „Boogie Street”, Grzegorz Reske zdradzi listę artystów tegorocznego festiwalu Konfrontacje Teatralne, Szymon Maliborski i Łukasz Mojsak zaproszą na wystawę „Communis” w...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Mówią o sobie 'szczęściarze' i to, że najważniejsza w życiu jest praca. Choć niejeden dzień pokonują jak Kilimandżaro, tworzą firmę, która już 10 lat z powodzeniem współpracuje z ważnymi instytucjami publicznymi.

Odcinek czwarty, w którym Pan Patyczak nadal poszukuje swojego odbicia, a Wróbelek Melek przestaje już spadać z gałęzi i dolatuje do ziemi.Bajka Grażyny Lutosławskiej na antenie Radia Lublin w każdą sobotę o godzinie 9.45!

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.