Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

To jedyna taka noc w trakcie roku - wypełniona setkami wydarzeń Noc Kultury. W nocy z soboty na niedzielę w Lublinie będzie głośno, kolorowo i energicznie.

Dzisiaj zabiorę Państwa na przesłuchania międzypowiatowe powiatu lubelskiego i powiatów ościennych, które odbyły się w minioną niedzielę w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie.

- Zaczęło się od wizyt Ani Owadowskiej i Piotra Tymochowicza - wspomina Krystyna Rybicka, która prowadzi w Lublinie Galerię 31. - Wtedy wydawało mi się to takie normalne, że planujemy wystawy, rozmawiamy o książkach, o wydarzeniach kulturalnych w...

Zaczęły się ciepłe noce, zaczyna się też kino plenerowe. Jakie filmy i w jakich cyklach tym razem zobaczymy w Kinie Perła? Zdradzimy w audycji „W kinie w Lublinie'.

Rodzina Konopków od wieków związana była z ziemią. Często jedyni we wsi umieli pisać i czytać. Mieli też przywilej sądzenia i bywali ławnikami.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

To lista przebojów, na której znajdują się wyłącznie utwory artystów związanych z Lubelszczyzną - pochodzących z naszego regionu, mieszkających tutaj, a przede wszystkim tworzących i koncertujących na Lubelszczyźnie.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.