Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Reportaż Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (na zdjęciu) z Polskiego Radia Lublin zatytułowany 'Na jednym wózku' został jednym z dwóch, które będą reprezentować radiofonię polską podczas Międzynarodowego Konkursu Premios Ondas w Hiszpanii.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

W programie między innymi odwiedzimy gminę Bychawa, która leży na gorących źródłach. Powiemy też o decyzji rządu w sprawie suszy.

Dzisiaj proponujemy zapowiadaną tydzień temu sporą porcję mocniejszego grania , bo na swoją radiową czekają najnowsze albumy Soulfly i Fear Factory . Ponadto zapowiedzi nowych krążków (między innymi Motorhead i Iron Maiden – na zdj.), zaś...

W środę 26 sierpnia przypada rocznica odsłonięcia pomnika Unii Lubelskiej w Lublinie. Na placu Litewskim w Lublinie - gdzie znajduje się pomnik Unii - są jeszcze inne monumenty: marszałka Józefa Piłsudskiego (na zdj.), Konstytucji 3 Maja czy...

Improwizacja teatralna w radiu - na żywo. Już teraz zapraszam do wspólnej zabawy, którą prowadzić będą członkowie grupy improwizacji teatralnej Poławiacze Pereł. Po 13.00 w Radiu Lublin zaproponujemy ćwiczenia, które powinny nauczyć nas...

Grupa Mel Tripson (na zdj.) na długo zapamięta tegoroczny Cieszanów Rock Festiwal, a to dlatego, że po raz kolejny ich muzyka spotkała się nie tylko ze świetnym przyjęciem publiczności. Tym razem także jury festiwalu uznało ich występ za najciekawszy.

Dzisiejsza radiowa noc to 'Noc z...' Marcinem Burdą - szefem ratowników wodnych z Sopotu. Z naszym gościem rozmawiamy o pracy ratowników, ich akcjach, ale także o bezpłatnym numerze ratunkowym 601-100-100, którego jest współtwórcą. .

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.