Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

12 lutego w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wystąpiła Halina Frąckowiak. Artystka zaśpiewała na zaproszenie Radia Lublin w naszym cyklu 'Strefa Dobrej Muzyki'

Tym razem w 'Piątku na czasie' muzyka o wiele spokojniejsza niż przy naszych poprzednich spotkaniach… Przynajmniej w pierwszej godzinie. Usłyszymy między innymi kilka indie folkowych dźwięków z Bydgoszczy, trochę soulu z Lublina.

Utrudnienia w ruchu na ulicy Witosa w Lublinie, gdzie doszło do potrącenia pieszego.

W programie między innymi powiemy o okiści i innych zjawiskach w zimowym lesie, których obawiają się leśnicy. Będzie też o zwyczajach dzięcioła i dowiemy się co to jest kuźnia. Powiemy także, jakie kolory są przyporządkowane poszczególnym...

Daleko, bo aż do Chin i do Japonii, wybierzemy się w sobotniej audycji, a to za sprawą moich gości.

Podlubartowska Dąbrówka i jej okolice wzbudzają coraz większe zainteresowanie w związku z 'nowym osadnictwem'.

  W 'Teatrze bez obrazu' dwa słuchowiska Agaty Koss-Dybały. Najpierw 'Polaków na stacji benzynowej rozmowy', czyli satyryczny obraz polskiego kołtuństwa, słuchowisko ze znakomitymi rolami Jarosława Zonia i Mirosława Majewskiego. A potem 'Lecą...

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

 

6/7°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.