Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Noc z soboty na niedzielę będzie pełna wrażeń - muzea otwierają swoje drzwi i udostępniają sale.

Kody - muzyka fascynująca i eksperymentalna - międzynarodowy festiwal po raz siódmy odbywa się w Lublinie. Porozmawiamy z organizatorami o najciekawszych punktach programu, specjalnych premierach, spektaklach oraz mistyce, ponieważ w tym roku goszczą w...

W sobotę ostatni dzień głosowania w etapie regionalnym plebiscytu Przebojem Na Antenę, a w naszym programie będzie można usłyszeć wszystkie muzyczne propozycje, walczące o przejście do etapu ogólnopolskiego. 

W maju, kiedy na łonie natury jest najpiękniej, zaprosimy Państwa wraz z pasjonatami przyrody Ziemi Łukowskiej do jednego z najstarszych polskich rezerwatów i nie tylko.

W programie słuchowisko opowiadające losy świętej Rity z Cascii, do której od stuleci zwracali się ludzie w sprawach beznadziejnych.

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

 

17/18°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.