Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

 

W ubiegłym tygodniu zmarł Sam Andrew - gitarzysta i współtwórca The Big Brother & The Holding Company. Pożegnał się z tym światem także Danny McCulloch - basista Eric Burdon & The Animals. W dzisiejszym programie pojawią się nagrania tych...

Zapraszamy na kolejny zjazd wiecznych studentów. A w nim: Ania Skorupa opowie o programie Global Talents, przedstawimy relację z 'Targów mobilności studenckiej' na UMCS, zaprosimy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej.

W programie między innymi odwiedzimy szkołę w Niezdowie koło Opola Lubelskiego. Będzie też o o produktach regionalnych i lokalnych.

W piątkowym 'Poranku z Radiem...' powiemy o zbliżającej się wielkimi krokami imprezie charytatywnej, z której zyski zostaną przekazane na leczenie Jasia Karwowskiego, zmagającego się z nowotworem oka. Każda pomoc jest na wagę złota.

W piątkowym programie 'Bez makijażu': Agata Leszczyńska opowie o najciekawszych wydarzeniach w Białej Podlaskiej, Barbara Bojko-Kupla ze Stowarzyszenia POSTIS o bezpłatnych poradach prawnych, Aneta Błaszczak doradzi panom jak odpowiednio zimą dbać o...

 

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.