Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Z wicepremierem, ministrem rozwoju Mateuszem Morawieckim (na zdj.) porozmawiamy o naszym regionie.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

W programie „Historia bez patyny” przypomnimy reportaż Mariusza Kamińskiego pod tytułem „Fikcyjny szpital”. Na początku 1940 roku Niemcy, którzy wkroczyli do Chełma, dokonali mordu na pacjentach szpitala psychiatrycznego.

„Dżihad prawdziwy i urojony” - pod takim hasłem odbyła się w Teatrze Starym w Lublinie „Bitwa o kulturę”.

Dzisiaj w nagraniach koncertowych przypomnimy kilku weteranów rockowego i bluesowego grania. Między innymi usłyszymy Stephena Stillsa, Johna Mayalla i Petera Greena. Młodsze pokolenie będzie reprezentował zespół Red Hot Chilli Peppers, który...

Jak skutecznie uczyć młodzież języków obcych? Obecny system szkolny zdaniem większości nauczycieli jest nieefektywny.

Dr inż. Marek Miłosz, zastępca dyrektora Instytutu Informatyki, kierownik Zakładu Inżynierii Oprogramowania i Systemów Baz Danych Politechniki Lubelskiej opowie o procesach cyfryzacji.

W sierpniu ponownie wystąpi w naszym kraju irlandzki zespół The Answer (na zdj.). Dzisiaj przypomnimy fragmenty jego kilku albumów, w tym ostatniego „Raise A Little Hell”. Ponadto powrócą muzycy z Deftones i Sunstorm.

 

13/14°C

Caritas wspiera Ukrainę • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-17 19:39

„Rodzina rodzinie” to wielkopostna akcja Caritas mająca na celu wsparcie potrzebujących rodzin ukraińskich z parafii z Św. Stanisława Kostki w Kołodziejówce.

Ich lista dostępna jest na stronie internetowej Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Obejmuje 93 pozycje - mówi Mateusz Jocek rzecznik lubelskiej Caritas... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Paczki do 20 kilogramów Poczta Polska wysyła za darmo. Każda musi zawierać dopisek „Dla Ukrainy”. Numerki zamiast adresów wprowadzono ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych. Nie mniej dzięki numerowi każda trafi do adresata Do numeru dołączony jest krótki opis rodziny, jaki Caritas otrzymała ze strony ukraińskiej.

CP

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.