Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Prawie trzy lata temu - w maju 2013 roku - odbył się pierwszy w Polsce przeszczep twarzy. Media poświęciły temu wydarzeniu wiele miejsca, informując o wielkim sukcesie medycyny.

Blues na czas wewnętrznej zadumy. Usłyszymy kwiat polskiego, europejskiego, ale przede wszystkim amerykańskiego muzykowania w tym stylu.

Noc pod znakiem historii. W programie pojawią się członkowie Chorągwi Rycerstwa Ziemi Lubelskiej a także pasjonaci historii Lublina m.in. Marek Kasprzyk (na zdj.).

W niedzielę 7 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Zosia dba o maniery, Lucjan ma szczęście, ale nie do sąsiadów, Wiesława nad sobą pracuje, a Anka...

O lubelskiej społeczności pasjonatów nowych technologii Google Developer Group i możliwościach Lublina w tej branży porozmawiam z Pawłem Niewęgłowskim i Konradem Kozłowskim. 

 

8/9°C

Caritas wspiera Ukrainę • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-17 19:39

„Rodzina rodzinie” to wielkopostna akcja Caritas mająca na celu wsparcie potrzebujących rodzin ukraińskich z parafii z Św. Stanisława Kostki w Kołodziejówce.

Ich lista dostępna jest na stronie internetowej Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Obejmuje 93 pozycje - mówi Mateusz Jocek rzecznik lubelskiej Caritas... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Paczki do 20 kilogramów Poczta Polska wysyła za darmo. Każda musi zawierać dopisek „Dla Ukrainy”. Numerki zamiast adresów wprowadzono ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych. Nie mniej dzięki numerowi każda trafi do adresata Do numeru dołączony jest krótki opis rodziny, jaki Caritas otrzymała ze strony ukraińskiej.

CP

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.