Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Sobotnie, majówkowe, bo kwietniowo-majowe, i przede wszystkim rockowe granie na starą oraz najnowszą nutę w wykonaniu m.in. Lynyrd Skynyrd, Gov't Mule (na zdj.), Petera Greena, Turtles, Erika Claptona, a także polskich wykonawców od Skaldów i Klanu do...

Grzegorz Jędrek pojawi się w studiu 'Nie tylko rozrywkowej niedzieli radiowej' po raz ostatni przed festiwalem 'Miasto poezji'. Zdradzimy dwa ostatnie nazwiska poetów, których słuchacze będą mogli zaprosić do domu podczas tego wydarzenia.

Miłośnik nurkowania i trener osób niepełnosprawnych sam po wylewie staje się osobą nie w pełni sprawną, a mimo to pragnie nurkować. Chce zejść na sto metrów głębokości, na co nie wszyscy chcą się zgodzić.

Wspomnimy kwiecień z M.Davisem oraz ubiegłotygodniowy koncert w Lublinie M.Katche. Posłuchamy nowej muzyki M.Fortuny, a także piosenek z właśnie wydanego przez Polskie Radio podwójnego albumu W.Warskiej, zaś - na zakończenie, jak zwykle w tym roku -...

Dwie godziny niezwykłych atrakcji i co najmniej 110 powodów, by przyjść 3 maja na plac Fryderyka Chopina w Puławach!

Zostali zesłani na Syberię, potem wraz z armią Andersa przeszli szlak, by trafić do Afryki, a potem do Anglii. W tej tułaczce towarzyszyły im ważne dokumenty i zdjęcia, dzięki którym mieli nadzieję odzyskać opuszczony majątek.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W niedzielne popołudnie jak zwykle zaprezentujemy fragmenty najciekawszych albumów ostatnich tygodni (między innymi Tima Buckleya , Erica Bella i Birdy) a także przypomnimy nagrania sprzed lat, nieco zapomniane ale na pewno warte odkurzenia.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 

Caritas wspiera Ukrainę • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-17 19:39

„Rodzina rodzinie” to wielkopostna akcja Caritas mająca na celu wsparcie potrzebujących rodzin ukraińskich z parafii z Św. Stanisława Kostki w Kołodziejówce.

Ich lista dostępna jest na stronie internetowej Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Obejmuje 93 pozycje - mówi Mateusz Jocek rzecznik lubelskiej Caritas... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Paczki do 20 kilogramów Poczta Polska wysyła za darmo. Każda musi zawierać dopisek „Dla Ukrainy”. Numerki zamiast adresów wprowadzono ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych. Nie mniej dzięki numerowi każda trafi do adresata Do numeru dołączony jest krótki opis rodziny, jaki Caritas otrzymała ze strony ukraińskiej.

CP

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.