Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 Trwa sesja. W programie zastanowimy się czy egzaminy ustne są bardziej sprawdzianem wiedzy, czy formą autoprezentacji. Z kolei o tym, jak dobrze pokazać się w sytuacji egzaminacyjnej, doradzi psycholog, Dorota Filipiuk.

Wakacje czas zacząć... wakacje i sezon urlopowy. Okazuje się, że wakacje lubimy spędzać aktywnie. To dobrze. Naukowcy dowiedli, że eksploracja nowych miejsc oraz dzielenie czasu z bliskimi zapewniają najlepszą regenerację.

Nasz radiowy wóz transmisyjny będzie stacjonował w Kazimierzu Dolnym podczas jubileuszowego 50. Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.

W programie powiemy o „Lubelskim partnerstwie na rzecz aktywizacji osób młodych, znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na runku pracy”, którego działalność zainaugurowano w Lublinie.,

Przed jutrzejszym koncertem Davida Gilmoura (na zdj.) we Wrocławiu przypomnimy fragmenty jego płyt solowych, a także wywiad, w którym opowiada o swoim ostatnim albumie.

W programie spotkanie z czterema niesamowicie uzdolnionymi gimnazjalistkami z Krakowa – Sumi, Skibi, Kudli oraz Błachutą, czyli grupą LOR.

Stowarzyszenie Aktywizacji Polesia Lubelskiego „Kraina Rumianku” i inne organizacje pozarządowe z naszego regionu mają bogatą ofertę.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Caritas wspiera Ukrainę • 

Wiadomości    Dodano: 2014-03-17 19:39

„Rodzina rodzinie” to wielkopostna akcja Caritas mająca na celu wsparcie potrzebujących rodzin ukraińskich z parafii z Św. Stanisława Kostki w Kołodziejówce.

Ich lista dostępna jest na stronie internetowej Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Obejmuje 93 pozycje - mówi Mateusz Jocek rzecznik lubelskiej Caritas... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Paczki do 20 kilogramów Poczta Polska wysyła za darmo. Każda musi zawierać dopisek „Dla Ukrainy”. Numerki zamiast adresów wprowadzono ze względu na przepisy o ochronie danych osobowych. Nie mniej dzięki numerowi każda trafi do adresata Do numeru dołączony jest krótki opis rodziny, jaki Caritas otrzymała ze strony ukraińskiej.

CP

Fot. archiwumWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.