Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

W programie przede wszystkim utwory J. J. Cale'a, które stanowią inspirację dla innych wspaniałych. Posłuchamy również wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w wykonaniu Sławomira Zygmunta (nowa płyta Polskiego Radia).

Dziś na naszej nocnej radiowej antenie spotkanie z ks. Mariuszem Lachem.

19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków. Jest to nieoficjalne święto, wymyślone przez przedstawicieli jednej z fundacji ekologicznych. Jego celem jest zwrócenie naszej uwagi na to, jak wielkie znaczenie może mieć dobry uczynek w życiu.

Muzyczną podróż w czasie odbędziemy z bohaterami cyklu organizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”. Podczas wieczornego koncertu na scenie wystąpi trio, które zabierze słuchaczy w epokę romantyzmu: Anna Kabulska, Dymitr Harelau....

Nowy inwestor, który w tym roku wykupił teren Górek Czechowskich w Lublinie, chce wybudować tam bloki mieszkalne. Mieszkańcy Czechowa są temu przeciwni. Zorganizowali się i zbierają podpisy pod petycją, by nie zmieniać miejscowego planu...

Czy zamieszczanie na portalu społecznościowym zdjęcia dziecka, które siedzi na nocniku to nic strasznego czy rodzicielska beztroska?

W pierwszej części „Nocy aligatorów” będziemy słuchać oryginalnych utworów The Rolling Stones, a także ich opracowań, dokonanych przez wykonawców z psychedelidecznego świata muzyki rockowej. Poza tym zajrzymy do muzycznego kalendarza (The Who,...

Gośćmi programu będą członkowie lubelskiego oddziału Europejskiego Forum Studentów Aegee, którzy zaproszą do udziału w projekcie Aktywator. Ponadto odwiedzą nas przedstawiciele Samorządu Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, by...

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Caritas Ukrainie

Wiadomości    Dodano: 2014-03-09 15:16

Caritas Polska, w tym Caritas Archidiecezji Lubelskiej solidarnie włącza się w pomoc Ukrainie. W ramach Jałmużny Wielkopostnej ruszyła z akcją 'Rodzina-Rodzinie'.Chodzi o zmobilizowanie Polaków do wysyłania paczek poszkodowanym i ubogim rodzinom ukraińskim.

Niebawem na stronie internetowej Caritas dostępna będzie lista parafii ukraińskich wraz z wykazem rodzin potrzebujących wsparcia i opisem sytuacji. Ze względu na ochronę danych osobowych na Ukrainie, do każdej rodziny zostanie przyporządkowany numer. Przygotowaną paczkę będzie należało odesłać zaadresowaną na imię i nazwisko proboszcza parafii z podaniem numeru rodziny. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Poczty Polskiej paczki o wadze do 20 kilogramów będzie można wysłać za darmo. Każda taka paczka musi zawierać dopisek ''Dla Ukrainy''. Wszystkie dary – żywność o przedłużonej ważności, ubrania, przybory higieniczne można również dostarczyć do siedziby Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy al.Unii Lubelskiej w Lublinie.

CP

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.