Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

 

Z taką ilością słońca aż chciałoby się wiosny natychmiast. Warto się do niej przygotować. Na zielono. Odwiedzi nas Małgorzata Wołoszczuk, która organizuje pierwszą w tym roku wymianę nasion. Na czym to polega i jak zazielenić Lublin -...

Lena Dunham, 28-letnia dziś reżyserka, scenarzystka, producentka i aktorka w serialu HBO 'Dziewczyny', który święci triumfy na świecie, wzięła 3,7 mln dolarów zaliczki za wydanie swojej pierwszej książki zatytułowanej 'Nie taka dziewczyna'. W...

Czy Artur Kern zapewnił sobie zwycięstwo w Grand Prix Lublin City Trail 2014/15? Kto prowadzi w rywalizacji pań? Co przygotowali organizatorzy na Walentynki, w dzień których kilkuset biegaczy wystartowało w podlubelskiej Dąbrowie do 5-kilometrowego...

W więzieniu w Opolu Lubelskim pan Darek, odsiadujący długi wyrok, wykonuje model żaglowca. Postanawia przekazać go na aukcję charytatywną do Radia Lublin, gdzie właśnie w programie 'na żywo' mama półtorarocznego Jasia Karwowskiego apeluje o...

W programie o lubelskim oleju 'Kropla zdrowia'. Z olejów roślinnych, które kupujemy w sklepach, w czasie produkcji usuwa się większość składników o działaniu zdrowotnym. Ten jest inny.

Dzisiaj w ramach powtórki z metalu przypomnimy nagrania Pantery. Nie zabraknie także muzyki z nowych płyt. Między innymi na antenie pojawią się Orange Goblin, Amplifier i CETI.

 

3/4°C

Caritas Ukrainie

Wiadomości    Dodano: 2014-03-09 15:16

Caritas Polska, w tym Caritas Archidiecezji Lubelskiej solidarnie włącza się w pomoc Ukrainie. W ramach Jałmużny Wielkopostnej ruszyła z akcją 'Rodzina-Rodzinie'.Chodzi o zmobilizowanie Polaków do wysyłania paczek poszkodowanym i ubogim rodzinom ukraińskim.

Niebawem na stronie internetowej Caritas dostępna będzie lista parafii ukraińskich wraz z wykazem rodzin potrzebujących wsparcia i opisem sytuacji. Ze względu na ochronę danych osobowych na Ukrainie, do każdej rodziny zostanie przyporządkowany numer. Przygotowaną paczkę będzie należało odesłać zaadresowaną na imię i nazwisko proboszcza parafii z podaniem numeru rodziny. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu Poczty Polskiej paczki o wadze do 20 kilogramów będzie można wysłać za darmo. Każda taka paczka musi zawierać dopisek ''Dla Ukrainy''. Wszystkie dary – żywność o przedłużonej ważności, ubrania, przybory higieniczne można również dostarczyć do siedziby Caritas Archidiecezji Lubelskiej przy al.Unii Lubelskiej w Lublinie.

CP

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.