Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

We wtorkowej „Akademii aktywnych” wracamy do tego, co wydarzyło się 8 maja na placu Teatralnym w Lublinie. Nie mówimy jednak obiegu maratońskim, ale pokazujemy różnorodność tego, co działo się w miasteczku biegowym przez kilka godzin, podczas gdy...

Czy podobnie jak w ubiegłym roku grozi nam susza? Po zeszłorocznych stratach plantatorzy zaczęli inwestować w systemy nawadniania. Dodatkowo w tym roku niekorzystna dla upraw była zima. Ze względu na brak pokrywy śnieżnej rozwój roślin mógł być...

W audycji przypomnimy reportaż Moniki Hemperek pt.: „Poszukiwany nieposzukiwany”. Autorka towarzyszyła przez kilka miesięcy rodzinie zaginionego w niewyjaśnionych okolicznościach puławskiego handlarza walutą.

Dr inż. Marek Miłosz, zastępca dyrektora Instytutu Informatyki, kierownik Zakładu Inżynierii Oprogramowania i Systemów Baz Danych Politechniki Lubelskiej opowie o procesach cyfryzacji.

W sierpniu ponownie wystąpi w naszym kraju irlandzki zespół The Answer (na zdj.). Dzisiaj przypomnimy fragmenty jego kilku albumów, w tym ostatniego „Raise A Little Hell”. Ponadto powrócą muzycy z Deftones i Sunstorm.

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

W programie „Halo Kultura” relacja z tegorocznej edycji Festiwalu Tradycji i Awangardy Muzycznej „Kody”. Naszym gościem będzie Renata Kamola.

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Co roku w tym czasie powraca temat komunijnych prezentów. Są one oczywiście miłym dodatkiem do uroczystości, pytanie tylko, czy nie stają się ważniejsze?

 

13/14°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.