Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Do poniedziałku 5 października 2015 roku do godziny 15.30 Radio Lublin S.A. przyjmuje wnioski w sprawie nieodpłatnych audycji, które komitety wyborcze mają prawo nadawać w okresie od 10 do 23 października 2015, przed wyborami do Sejmu i Senatu RP.

W pierwszej części 'Nocy aligatorów' przypomnę jedną z zapomnianych formacji z kręgu muzyki progresywnej, która przed laty tworzyła tło do Genesis, Camel czy Caravan. Pojawi się także sporo informacji o nowych wydawnictwach wykonawców z okolic...

Rozpoczyna się nowy rok akademicki. Co w związku z powrotem kilkudziesięciu tysięcy studentów do Lublina wynika dla miasta i jego mieszkańców? Nad tym między innymi zastanowimy się w kolejnym 'Wiecznym studencie'.

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

Piątkowo-weekendowo będziemy zachęcać Państwa do wędrówek po regionie lubelskim. Powrócimy do cyklu zagadek historyczno-krajoznawczych Marka Kasprzyka (na zdj.) - (regionalista, gawędziarz, pisarz, przewodnik i pilot wycieczek) - tym razem będzie...

Rozpoczął się rok akademicki. Z pracownikami biur karier porozmawiam na temat pracy dla studentów.

Naszym gościem będzie Jose Barros - muzyk z Portugalii, szef artystyczny zespołu, który właśnie przyjechał na festiwal Najstarsze Pieśni Europy. Porozmawiamy o tym, co obecnie gra się w Lizbonie i oczywiście posłuchamy - od fado przez jazz po...

Dzisiaj w 'Rockobraniu' kilku weteranów zaprezentuje fragmenty swych nowych płyt. I tak między innymi usłyszymy Don Henleya, Davida Knopflera i grupy Savoy Brown i Los Lobos.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.