Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Grażyna Lutosławska (na zdjęciu) nominowana do Nagrody Miasta Lublin za Całokształt Działalności. Galę Kultury, podczas której zostaną wręczone nagrody, zaplanowano w poniedziałek 23 marca.

W ubiegłym tygodniu zmarł Deavid Allen, jedna z ikon muzyki progresywnej. Także we czwartek przypada kolejna rocznica śmierci Paula Kossoffa. Dlatego też w 'Nocy aligatorów pojawią się nagrania Soft Machine, Gong, Free czy Back Street Clowler'. 

Kiedy odbędzie się korowód studencki rozpoczynający cykl majowych imprez studenckich w Lublinie? Czy połączy on wszystkie zwaśnione samorządy lubelskich uniwersytetów? O tym goście „Wiecznego studenta” - przedstawiciele lubelskich samorządów.

W piątek przed południem będziemy świadkami zaćmienia słońca. W Polsce będzie widoczne częściowe zaćmienie.

W programie 'Bez makijażu': o wiosennym zaćmieniu Słońca opowie Wiesław Krajewski - prezes Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii odział w Lublinie, Aneta Błaszczak powie o światowych trendach w makijażu, Piotr Zieliński zaprosi na...

Twórczość Jonasza Kofty wczoraj, dziś i... jutro, a to w związku z minioną wczoraj rocznicą śmierci artysty, a także zapowiadanym co prawda na maj, ale już przygotowywanym i trwającym na etapie zgłoszeń, festiwalem na interpretację utworów...

15 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia rozpoczyna XIII edycję konkursu „Przebojem na antenę”. 

Przedszkola, w których z radością przebywają najmłodsi. O tańcu, logopedii, angielskim z fikołkami i radości wczesnej edukacji będzie w 'Kalejdoskopie regionalnym', w sobotę tuż po 11.00.

W programie zgodnie z nazwą audycji - jakże mogłoby być inaczej - proponujemy sporą dawkę dobrego rockowego grania.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.