Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dziś przede wszystkim proponuję 'przedkolędy', a więc utwory, które opowiadają o tęsknocie za domem rodzinnym, pragnieniu spotkania najbliższych oraz zawierają wspomnienia związane ze świętami sprzed lat.

Ponoć książki są najbardziej pożądanym prezentem gwiazdkowym.

W programie święty-ksiażkowy-Mikołaj a oprócz tego nowości pod choinkę, Jacek Cygan o swoich upodobaniach czytelniczych, fragmenty najnowszej powieści z Cyklu Assasin.

Przedświątecznie na jazzową nutę m.in. K. Burrell i J. Smith, nowe płyty ZAZ, G. Auguścik i A. Wilczyńskiej, kontynuacja przesłuchania koncertowej płyty D. Krall, a w formie tradycyjnego dodatku E. Demarczyk.

W rodzinie państwa Kołtunów zachowała się pamięć o wołyńskich Wigiliach i świątecznych rytuałach, które miały zapewnić zdrowie i dostatek przez cały rok.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

 

3/4°C

Bractwo im. Św. Brata Alberta apeluje o pomoc

Wiadomości    Dodano: 2007-12-10 21:21 | Aktualizacja: 2014-12-21 07:47

Organizacje zajmujące się pomocą społeczną apelują o pomoc. Przed świętami zgłasza się coraz więcej osób, a magazyny świecą pustkami. POSŁUCHAJ...

Lubelskie Bractwo imienia Brata Alberta rozesłało około 100 pism z prośbą o wsparcie, odpowiedziało 10 potencjalnych sponsorów. W tym okresie nie zapominajmy o tych, których los nie oszczędził - apeluje Agata Świąder z Bractwa imienia Brata Alberta:

POSŁUCHAJ... 

Wigilia w Bractwie jest planowana na 19 grudnia. Organizatorzy i wolontariusze mają nadzieję, że każdy z jej uczestników odejdzie ze świąteczną paczką. Potrzebne są przede wszystkim - trwała żywność i słodycze.

RMaj