Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

Śladami żółtych strzałek poprowadzi nas podróżniczka Karolina Zdyb, opowie o swojej ostatniej wyprawie i zaprosi na 'smaczną' wystawę poświęconą podróżowaniu.

Czym jest marka osobista? O tym opowie Agnieszka Walczak-Skałecka, a o swoich paskjach opowiedzą Ewa Mielnicka, aktualna Miss Polski, oraz Aleksandra Ogłaza, Miss Polski 2006.

Z okazji 44. rocznicy powstania 'Loży 44' przypomnimy głównych bohaterów tej lubelskiej grupy kabaretowej. 

W programie mgr Dawid Myśliwiec - doktorant Wydziału Chemii UMCS opowie o tym, jak popularyzuje naukę. Znalazł się on wśród 21. finalistów konkursu Popularyzator Nauki 2015.

Tym razem w roli głównej Paradise Lost, grupa mająca wielu fanów, także u nas. Niedługo po jej październikowej wizycie (kolejnej) w naszym kraju , na rynku pojawił się interesujący album zespołu „Symphony Of The Lost” i właśnie on będzie...

 W 'Halo Kultura': Cezary Hunkiewicz o wystawie 'Sztuka w przestrzeni Lublina po 1945 roku', relacja z otwarcia Placu Teatralnego przed Centrum Spotkania Kultur.

W sztabie głównym akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę trwają przygotowania do niedzielnej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów i koncertu, który tradycyjnie odbędzie się w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin.

 

W niedzielę 29 listopada o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': Stanisław czyta Norwida, Zosia mydli oczy kapustą, Wiesława zapobiega nieszczęściu, Lucjan przynosi...

 

2/3°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.