Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

Słuchowisko red. Marii Brzezińskiej (na zdj.) z Radia Lublin, zatytułowane 'Świat nie jest dobry na serce', zostało zakwalifikowane do finału prestiżowego konkursu Grand Prix Nova, który odbywa się w Bukareszcie.

Gender - to z pewnością jedno z najczęściej używanych słów. I w pewnym sensie z nim związane są dwa słuchowiska, które zaprezentujemy w sobotni wieczór.

„Mechanik lotniczy nie może się mylić, bo na niebie nie ma poboczy, by w locie samolot naprawiać' - powiadają dęblińscy mistrzowie zawodu.

Jaśkowe spotkanie młodych redaktorów Radia Lublin z redakcją radia Helen Doron - spotkanie przyjaciół reporterów, opowieści o komunikacji i współpracy między pokoleniami, wizyta Teatru Andersena w studio i zaproszenie na spektakl - oto oferta...

Pod koniec kwietnia rozpoczyna się SEZON LUBLIN, a w nim wiele inicjatyw związanych z turystyką, kulturą i promocją naszego miasta - dla gości, i dla mieszkańców.

Czy warto studiować za granicą? Jak radzić sobie z pokonywaniem licznych barier i nauką języka?

W programie między innymi relacja z drugiego ćwierćfinałowego meczu play-off o mistrzostwo Polski piłkarzy ręcznych: Azoty Puławy - Górnik Zabrze, zapowiedź niedzielnego meczu piłkarskiej ekstraklasy Górnik Łęczna - Lech Poznań, o...

 

8/9°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.