Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie ryb przynajmniej dwa razy w tygodniu. Niestety Polacy średnio spożywają rybę raz na dwa tygodnie.

Będzie co nieco o świętach w Meksyku i o tym, dlaczego Mikołaj po lubelsku jest wyjątkowym wydarzeniem, nie tylko w życiu Meksykanina.

Adam Uliczny (na zdjęciu) ma za sobą dwie dalekie i samotne pielgrzymki do miejsc świętych. Do Rzymu wybrał się dla Jana Pawła II.

Tym razem w ostatnim przedświątecznym wydaniu naszego magazynu proponujemy znane i nieznane piosenki poświęcone świętom Bożego Narodzenia w wykonaniu muzyków grających na co dzień mocnego rocka, a także metal.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Boże Narodzenie 2012: Dyżury przychodni i aptek

Wiadomości    Dodano: 2012-12-24 07:33

Jeżeli ktoś w czasie świąt poczuje się źle, może skorzystać z pomocy lekarza w dyżurnych placówkach medycznych. W Chełmie pomocy lekarskiej mieszkańcy mogą szukać w przychodni Uni-Med., przy ul. Słowackiego 33.

W Krasnymstawie lekarze dyżurują w Stacji Ratownictwa, przy ul. Piłsudskiego 97. Dla mieszkańców powiatu włodawskiego przez całą dobę usługi medyczne świadczy Zespół Opieki Zdrowotnej przy al. Piłsudskiego 64.

Świąteczny dyżur całodobowy pełnią także apteki. W Chełmie, przy ul. Wołyńskiej 32, Orlicz-Dreszera 10 oraz na deptaku przy ul. Lwowskiej 21. W Krasnymstawie przy ul Okrzei 15. We Włodawie 25 grudnia dyżur świąteczny będzie pełniła apteka przy ul Żeromskiego 33. W drugi dzień świąt, przy ul. Piłsudskiego 22.

Chcąc dostać się do lekarza, napotkamy na problemy w Puławach. Większość przychodni i aptek jest w okresie świątecznym zamknięta. Pomocy lekarzy można szukać w przychodni przy ulicy Partyzantów oraz w puławskim szpitalu specjalistycznym. Z bolącym zębem można udać się do prywatnego zakładu przy ulicy Lubelskiej. Z kolei całodobowe apteki znajdziemy przy ulicach Bema i Partyzantów.

Wigilię i święta całodobowo otwarta będzie apteka przy ulicy Sidorskiej i Janowskiej w Białej Podlaskiej. Przychodnia przy ulicy Narutowicza dziś otwarta będzie do godziny 15.00. W okresie świątecznym całodobowo otwarta będzie przychodnia przy ulicy Warszawskiej.

MMaks / ŁuG / MaT

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.