Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mamy dla Was 8 podwójnych wejściówek na wyjątkowe wydarzenie w Radiu Lublin!

W Aktualnościach Radia Lublin porozmawiamy z polskimi kierowcami, którzy jeżdżą między francuskim Calais a Wielką Brytanią. Będziemy też we Włoszech, gdzie cały czas trwa akcja ratunkowa po trzęsieniu ziemi, które nawiedziło środkową część...

Na przełomie lata i jesieni odwiedzamy polskie góry, a konkretnie Beskid Wyspowy. O atrakcjach regionu i możliwości aktywnego wypoczynku mówi inicjator akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” Czesław Szynalik, a o bezpieczeństwie w górach powie naczelnik...

Miłość czy tylko wspólna pasja? Przedstawimy opowieść o poplątanych uczuciach dwójki pszczelarzy. On pszczelarz globalny z pasiekami w Afryce, Australii i Azji, ona spadkobierczyni ojcowskiej pasieki, założycielka Stowarzyszenia Pszczelarzy Polskich.

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

O Polskiej Ekspedycji Amazońskiej, czyli trwającej wiele lat wyprawie archeologicznej w boliwijskiej dżungli oraz frajdzie odkrywania świata, opowie Marcin Obałek.

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Jakie ćwiczenia pozwolą nam na utrzymanie nie tylko figury, ale i kondycji, którą - miejmy nadzieję - złapaliśmy latem dzięki spacerom, wyprawom rowerowym i zwiedzaniu atrakcyjnych miejsc? Podpowie trener fitness z lubelskiego MOSiR.

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

Gościem audycji będzie Dominika Barabas (na zdj.), która już w najbliższy piątek wystąpi w Studiu Muzycznym Radia Lublin. Porozmawiamy z nią oczywiście o jej najnowszej płycie „Rustykalny Cyrk'.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.