słuchaj radia lublin onlineZadzwoń do nas:801-501-022 | 81 743-73-83lub napisz do nas: informacje@radio.lublin.pl
pochmurnie-1/0°C lubelskie
Zapisz się na kanał RSS z artykułamiPrześlij ten artykuł znajomemu mailemWydrukuj ten artykuł

Boże Narodzenie 2012: Dyżury przychodni i aptek

Jeżeli ktoś w czasie świąt poczuje się źle, może skorzystać z pomocy lekarza w dyżurnych placówkach medycznych. W Chełmie pomocy lekarskiej mieszkańcy mogą szukać w przychodni Uni-Med., przy ul. Słowackiego 33.

W Krasnymstawie lekarze dyżurują w Stacji Ratownictwa, przy ul. Piłsudskiego 97. Dla mieszkańców powiatu włodawskiego przez całą dobę usługi medyczne świadczy Zespół Opieki Zdrowotnej przy al. Piłsudskiego 64.

Świąteczny dyżur całodobowy pełnią także apteki. W Chełmie, przy ul. Wołyńskiej 32, Orlicz-Dreszera 10 oraz na deptaku przy ul. Lwowskiej 21. W Krasnymstawie przy ul Okrzei 15. We Włodawie 25 grudnia dyżur świąteczny będzie pełniła apteka przy ul Żeromskiego 33. W drugi dzień świąt, przy ul. Piłsudskiego 22.

Chcąc dostać się do lekarza, napotkamy na problemy w Puławach. Większość przychodni i aptek jest w okresie świątecznym zamknięta. Pomocy lekarzy można szukać w przychodni przy ulicy Partyzantów oraz w puławskim szpitalu specjalistycznym. Z bolącym zębem można udać się do prywatnego zakładu przy ulicy Lubelskiej. Z kolei całodobowe apteki znajdziemy przy ulicach Bema i Partyzantów.

Wigilię i święta całodobowo otwarta będzie apteka przy ulicy Sidorskiej i Janowskiej w Białej Podlaskiej. Przychodnia przy ulicy Narutowicza dziś otwarta będzie do godziny 15.00. W okresie świątecznym całodobowo otwarta będzie przychodnia przy ulicy Warszawskiej.

MMaks / ŁuG / MaT

Fot. archiwum

Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.