Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Rusza letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Pod hasłem 'Nie daj się oszukać - sprawdź paragon' polskie Izby Skarbowe rozpoczęły akcję, która ma na celu zachęcić kupujących nie tylko do brania, ale także do sprawdzania paragonów wydawanych z kas fiskalnych. Większość z nas robi zakupy,...

Wakacyjna moc kultury, czyli warsztaty trash-art, filmowe i o stereotypach - to propozycja dla młodzieży na Czechowie w Lublinie.

Dziś w audycji w 20. rocznicę śmierci Bazylego Albiczuka, malarza ogrodów zwanego 'podlaskim Nikiforem' lub celnikiem Rousseau, powtórzymy reportaż Moniki Malec 'Marzenie Pana Bazyla'.

W tym wydaniu 'Eureki' powiemy m.in. o tym, jak wielkim wzywaniem jest chudnięcie, kiedy nasza nadwaga była znaczna. Wg. najnowszych analiz, jakich dokonali brytyjscy naukowcy powrót do właściwej wagi jest w tym przypadku... bardzo mało prawdopodobny.

Dzisiaj w naszym  kraju na jedynym koncercie w Dolinie Charlotty koło Słupska pojawi się żywa ikona muzyki rockowej Robert Plant. Tym, którzy nie będą mogli na żywo podziwiać tego znakomitego wokalistę proponujemy krótki przegląd płyt na...

W czwartek rusza Carnaval Sztukmistrzów - święto sztuki kuglarskiej i iluzjonistycznej. A wtorkową noc w Radiu Lublin spędzimy z... Jakubem Szwedem z Fundacji Sztukmistrze, który opowie o tajnikach iluzji i cyrkowych sztuczek.

Na antenie Radia Lublin powtórki w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 9.15 (17.30).

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.