Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Jaś Karwowski, chory na groźny nowotwór dziecięcy - siatkówczaka, poleciał na leczenie do Stanów Zjednoczonych. W środę, 14 stycznia szczęśliwie wylądował w USA. Czuje się dobrze.

Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie 'Akademia Młodego Przedsiębiorcy'. Także trzecią lokatę wywalczył uczeń klasy czwartej na kierunku technik informatyk, Serhiy Chubyk. O nauce...

Dziś w audycji Reportaż Cafe zaprezentujemy Państwu kolaż dźwiękowy z cyklu 'My u nas na dzielnicach', dotyczący historii dzielnicy Tatary.

Już w poniedziałek m.in. w woj. mazowieckim rozpoczynają się ferie zimowe. I choć nasze dzieci rozpoczną je za dwa i pół tygodnia, to już dzisiaj warto pomyśleć o tym, jak zorganizować ich czas, zwłaszcza gdy nigdzie nie zamierzamy wyjechać.

W „Nocy aligatorów” pojawi się sporo nagrań z kręgu klasycznego, współczesnego rocka rodem z Niemiec. W drugiej części będzie dominować klasyka rocka Lynyrd Skynyrd, Tool (na zdj.), Pink Floyd, Led Zeppelin, Captain Beefheart, The Eagles.

W dzisiejszym „Jaśku' przepisy na niespodzianki dla babci i dziadka, czyli wizyta małych kuchmistrzów z Młodzieżowego Domu Kultury „Pod Akacją”, wraz z panią Jolantą Palusinską, a po 9:00 spotkanie z Danielem Iwankiem (na zdj.) - mistrzem...

W programie premiera jednoaktówki Aleksandra Fredry 'Świeczka zgasła', opowiadającej o tym, co może się wydarzyć, kiedy pocztowa kareta spadnie z mostku do wody i dwojgu ludziom przyjdzie spędzić noc w leśnej chacie.

W dzisiejszej audycji z cyklu „Piątek na czasie” funkowi (?) goście z Puław czyli grupa Yummy Mummy, wrócimy też to albumu 'The Moust Famous Man Nobody Ever Heard Of' autorstwa poznańskiego tria The Ploy. No i będzie można wygrać fajne płyty!

 

4/5°C

Boże Narodzenie 2012: Dyżury przychodni i aptek

Wiadomości    Dodano: 2012-12-24 07:33

Jeżeli ktoś w czasie świąt poczuje się źle, może skorzystać z pomocy lekarza w dyżurnych placówkach medycznych. W Chełmie pomocy lekarskiej mieszkańcy mogą szukać w przychodni Uni-Med., przy ul. Słowackiego 33.

W Krasnymstawie lekarze dyżurują w Stacji Ratownictwa, przy ul. Piłsudskiego 97. Dla mieszkańców powiatu włodawskiego przez całą dobę usługi medyczne świadczy Zespół Opieki Zdrowotnej przy al. Piłsudskiego 64.

Świąteczny dyżur całodobowy pełnią także apteki. W Chełmie, przy ul. Wołyńskiej 32, Orlicz-Dreszera 10 oraz na deptaku przy ul. Lwowskiej 21. W Krasnymstawie przy ul Okrzei 15. We Włodawie 25 grudnia dyżur świąteczny będzie pełniła apteka przy ul Żeromskiego 33. W drugi dzień świąt, przy ul. Piłsudskiego 22.

Chcąc dostać się do lekarza, napotkamy na problemy w Puławach. Większość przychodni i aptek jest w okresie świątecznym zamknięta. Pomocy lekarzy można szukać w przychodni przy ulicy Partyzantów oraz w puławskim szpitalu specjalistycznym. Z bolącym zębem można udać się do prywatnego zakładu przy ulicy Lubelskiej. Z kolei całodobowe apteki znajdziemy przy ulicach Bema i Partyzantów.

Wigilię i święta całodobowo otwarta będzie apteka przy ulicy Sidorskiej i Janowskiej w Białej Podlaskiej. Przychodnia przy ulicy Narutowicza dziś otwarta będzie do godziny 15.00. W okresie świątecznym całodobowo otwarta będzie przychodnia przy ulicy Warszawskiej.

MMaks / ŁuG / MaT

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.