Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Na antenie Radia Lublin prezentujemy najpiękniejsze miejsca, najpopularniejsze miejscowości i najciekawsze projekty turystyczne.

Ruszyła letnia edycja konkursu fotograficznego dla słuchaczy audycji 'Leśne lato' na antenie Radia Lublin.

Za sprawą Piotra Ibrahima Kalwasa w 'Wieczorze literacko-muzycznym' przeniesiemy się do Kairu, który pisarz opisuje. Nie będzie to jednak jedyna podróż tego wieczoru: z Barbarą Włodarczyk pojedziemy do Rosji.

Współczynnik dzietności osiągnął w naszym kraju wyjątkowo niski poziom - 1,3. By nasze społeczeństwo mogło się normalnie rozwijać powinien on wynosić ok. 2,1. W przeciwnym wypadku grożą nam: depopulacja i całkowity krach systemu emerytalnego....

W najbliższym programie naszym gościem będzie Krzysztof Werema - lubelski fotograf, który opowie o swojej podróży do Kenii. W studiu pojawi się też Aneta Błaszczak, która opowie o tym, jakie trendy będą obowiązywały jesienią w modzie. A Jakub...

W programie powiemy o przyjaznej dla przedsiębiorców gminie Piaski. Na ten temat porozmawiamy z burmistrzem Michałem Cholewą.

Lubelskie błonia stają się powoli miejscem organizacji różnych imprez. Tereny zielone, czekające na nowe zagospodarowanie, to miejsce o wyjątkowej historii, o czym warto pamiętać słuchając koncertu albo wsiadając na karuzelę.

W audycji 'Pomagam' zaprezentujemy działania lubelskiego Centrum Wolontariatu. Naszym gościem w studiu będzie prezes stowarzyszenia Jacek Wnuk. Opowie o wsparciu, jakie wolontariusze stowarzyszenia okazują, organizując obóz dla ukraińskiej młodzieży,...

W dniu urodzin (siedemdziesiątych) znakomitego klawiszowca, niegdyś Uriah Heep , Kena Henslaya (na zdj.) przypomnimy rejestracje jego koncertów z dawnym zespołem, a także występy solowe.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.