Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

Dzisiaj proponujemy małą powtórkę z historii muzyki. Przypomnimy bowiem, między innymi koncertowe zapisy grup Foreigner i Pink Floyd .Miłośnikom bardziej współczesnego grania proponujemy powrót do niezwykle energetycznego występu amerykańskiego...

Ze stanami lękowymi zmierza się coraz więcej osób. Jak sobie z nimi radzić - podpowie psycholog Dorota Kaczmarkowska

W programie między innymi powiemy o festynie ekologicznym , który odbył się w Lublinie. Zajrzymy też do „Skarbnicy Folkloru”.

Kiedy ostatni raz byli Państwo w bibliotece? Po to, by wypożyczyć książki, czy może by wziąć udział w zajęciach koła teatralnego, muzycznego czy filmowego?

Śladami żółtych strzałek poprowadzi nas podróżniczka Karolina Zdyb, opowie o swojej ostatniej wyprawie i zaprosi na 'smaczną' wystawę poświęconą podróżowaniu.

Czym jest marka osobista? O tym opowie Agnieszka Walczak-Skałecka, a o swoich paskjach opowiedzą Ewa Mielnicka, aktualna Miss Polski, oraz Aleksandra Ogłaza, Miss Polski 2006.

W sztabie głównym akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę trwają przygotowania do niedzielnej Wielkiej Ulicznej Zbiórki Darów i koncertu, który tradycyjnie odbędzie się w Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin.

 

W niedzielę 29 listopada o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': Stanisław czyta Norwida, Zosia mydli oczy kapustą, Wiesława zapobiega nieszczęściu, Lucjan przynosi...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.