Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

'O, ta to ma styl!' - usłyszeć taki komplement z ust innej kobiety, to dopiero coś. A co to znaczy mieć swój styl? Od czego on zależy? Czy styl oznacza modne ubranie?

W programie między innymi powiemy o wartościach odżywczych ryb, jakie są ich rodzaje i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Paweł Jachymek, dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy, mimo młodego wieku, potrafi sprawić by koń wbrew swojej płochliwej naturze skakał z nim przez ogień, czy pozwolił zamknąć się w drewnianej skrzyni - a tego nikt przed nimi w Polsce nie robił.

W Lublinie trwa Ogólnopolska Konferencja Froeblowska dotycząca coraz bardziej popularnej metody edukacyjnej stosowanej w przedszkolach, również lubelskich.

Słuchaj relacji tuż po godzinie 15.00 (15-18. i 21-25.09.2015)!

W audycji opowiemy o studenckich projektach trwającego w Lublinie 12. Festiwalu Nauki, zaprosimy do udziału w konkursie na pracę dyplomową promującą Miasto Lublin, a także poinformujemy o zasadach i możliwościach ubiegania się o stypendia socjalne...

Dziś w programie jak zwykle sporo starego bluesa, rocka i progresji. Zajrzymy do muzycznego kalendarza. Wkrótce kilka znanych formacji ruszy w trasy koncertowe, a poza tym wytwórnie płytowe wydadzą ich albumy- dlatego też pojawią się nagrania Gentle...

 

18/20°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.