Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Profesorowi Władysławowi Panasowi została poświęcona większość artykułów w najnowszym numerze kwartalnika 'Akcent'.

W 'Piątku na czasie' kilka jeszcze ciepłych nagrań z zachodniej strony Wisły, zapowiedzi koncertowe i wydawnicze. Jednak głównym tematem będzie jedna z najciekawszych pozycji książkowych ostatnich tygodni, czyli 'Antologia polskiego rapu'!

W programie między innymi powiemy o dwudniowej akcji liczenia populacji łosia we wszystkich nadleśnictwach, należących do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie.

Jubileusz przedszkola to wielka uroczystość wyjątkowa, o jubileuszach i wyjątkowych uroczystościach z naszym gościem panią Teresą Fiedorowicz- autorką spektaklu 'Bo ja wolę moje przedszkole' dziś w Jaśku, zapraszam po godz. 8.00 - Ewa Dados.

Lublin jest miastem, w którym urodziły się, mieszkały, tworzyły lub realizowały swoje misje zawodowe i społeczne - znane osoby, nie tylko polskiej narodowości. W sobotnim 'Apetycie na radio' opowiemy o szlaku turystycznym, który przypomina...

O bezpośredniej sprzedaży z gospodarstw rolnych będziemy mówić w sobotnim 'Kalejdoskopie regionalnym'.

Film „Granatowy zeszyt” według scenariusza i w reżyserii Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk został nominowany do Polskiej Nagrody Filmowej Orły w kategorii „Najlepsza Muzyka”. To druga nominacja filmu reżyserki w tym konkursie. W 2013 r. jej film...

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Sonda dnia

Jaką czekoladę lubisz najbardziej?

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Oni

Blog ze smakiem
  2015-02-15 11:19:00

Oferta

Blog ze smakiem
  2015-02-08 11:29:00

 

Zdjęcia

Wideo