Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dokładnie o północy z 31 marca na 1 kwietnia - Radio Lublin rozpoczęło nadawanie sygnału w technologii cyfrowej DAB+.

 

Dzisiaj proponujemy między innymi trochę dobrego, krajowego grania. Swój najnowszy album zaprezentuje J.D.Overdrive a na naszej antenie zadebiutuje Mr.Pollack. Powrócimy także do nagrań Adrenaline Mob.

W 'Halo Kultura': rozmowa z Maciejem Karpińskim - autorem książki „Maria i Paula. Miłość geniuszy”, która opowiada historię romansu Marii Curie i wybitnego fizyka Paula Langevina.

W programie między innymi powiemy o eksporcie gęsiego puchu. Odwiedzimy też Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Kijanach, w powiecie łęczyńskim,

Jedziesz samochodem do pracy? A może zabierzesz też sąsiada? Środowisko skorzysta na mniejszej liczbie aut w centrum miasta - twierdzą inicjatorzy lubelskiej akcji, która zakłada podwożenie do pracy, szkoły lub na uczelnię.

LGBT Film Festiwal - wokół tego wydarzenia, które startuje dziś w Lublinie, powstało sporo kontrowersji. Czy słusznie? O wydarzeniu opowie Dorota Stochmalska z Centrum Kultury w Lublinie.

Świadomy użytkownik języka musi pamiętać o wielu normach językowych. Czy musi o nich pamiętać także pisarz? O tym porozmawiam ze znakomitym twórcą lubelskich retrokryminałów, Marcinem Wrońskim (na zdj.).

Gdy Pani Teresa była podlotkiem, śpiewała, tańczyła i zdobywała nagrody. Marzyła o karierze scenicznej, która zdawała się być na wyciągnięcie ręki. Życie jednak potoczyło się inaczej i los na długie lata odebrał jej głos, a wraz z nim...

 

14/15°C

Sonda dnia

Zalety radia cyfrowego to:

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Podążając za białym królikiem

Blog ze smakiem
  2015-04-05 11:21:00

 

Umiarkowanie optymistycznie

Blog ze smakiem
  2015-03-29 11:46:00

Zdjęcia

Wideo