Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Dziś zmarła Dorota Gonet, nasza radiowa koleżanka. Dorota z wykształcenia była muzykologiem, z zamiłowania - radiowcem.

 Dziś zmarła nasza radiowa koleżanka Dorota Gonet (na zdj.).

W 'Halo Kultura' rozmowa z Januszem Opryńskim (na zdj.) o pracach nad spektaklem 'Punkt zero: Łaskawe', zaś Łukasz 'Szatt' Palkiewicz zaprosi na koncert grupy 'Kroki'.

W związku ze zmianami, jakie zachodzą w naszym społeczeństwie eksperci Instytutu Żywności i Żywienia opublikowali zupełnie nową Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej.

Maria Skłodowska-Curie została superbohaterką w kreskówce. Jak została pokazana? Zdradzimy to w środowej audycji.

Określenia liczebności dzieci może być kłopotliwe. Zasady, o których należy pamiętać, przypomni dr Natalia Sosnowska. A z Mateuszem Nowakiem (na zdj.) porozmawiam o tym, jakie błędy językowe najczęściej popełniają dzieci.

'Portret nieobecnego' to opowieść o tym, jak jeden człowiek i kilka zbiegów okoliczności mogą pokierować losem wielu pokoleń. Przez historię przewijają się znani artyści i paryska burżuazja, lubelscy bezrobotni i potomkowie ziemian.

Zajrzymy do popularnonaukowej publikacji o muzeach-rezydencjach i porozmawiamy o tym, jak wiedzę o zabytkach przełożyć na ciekawą ofertę dla wymagających turystów. Jeden z egzemplarzy książki, która ukazała się dosłownie kilka dni temu, mamy...

W dzisiejszej 'Rockowej dolinie' mam dla Państwa prawdziwe muzyczne smakołyki. Po 21.00 zagramy najpiękniejsze rockowe ballady - te bardzo znane i te już trochę zapomniane. Nie znaczy to wcale, że zabraknie rockowego pazura.

 Zapraszam na nocne spotkanie z kobietami, które przekonują, że 'w kobietach jest wielka siła'. W programie drogi i dróżki każdej z bohaterek naszego spotkania oraz muzyka, która zatrzymuje w kadrze wspomnień emocje, zdarzenia, ludzi i...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.