Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

Fantastyczna jesień aż zaprasza do wycieczek, dlatego dziś porozmawiamy o lubelskiej turystyce. Odwiedzą nas Dariusz Donica i Dorota Lachowska z Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej - opowiemy o 'perłowych gminach' i nowych szlakach rowerowych...

Seniorki 50+, 60+ i 70+ pływają, jeżdżą rowerami, chodzą z kijkami... Ćwiczą pod okiem specjalistów, aby dbać o zdrowie, kondycję i... zdobywać medale na olimpiadach. O ich aktywnościach opowiemy w magazynie „Dzień kobiet”.

Nordic walking to aktywność głównie dla seniorów - głosi obiegowa opinia. Czy tak jest rzeczywiście? O tajniki i korzyści z uprawiania nordic walking pytamy instruktora Pawła Satowskiego i uczestnika zajęć z tej dyscypliny.

W więzieniu w Opolu Lubelskim pan Darek, odsiadujący długi wyrok, wykonuje model żaglowca. Postanawia przekazać go na aukcję charytatywną do Radia Lublin, gdzie właśnie w programie na żywo mama półtorarocznego Jasia Karwowskiego apeluje o pomoc. U...

W programie opowiemy o prototypach urządzeń i instalacji, opracowanych w ostatnim czasie przez naukowców z Politechniki Lubelskiej. Rozwiązania technologiczne są gotowe do wdrożenia w przemyśle.

Fanom grupy W.A.S.P. polecamy dzisiaj w programie najnowszy album 'Golgotha'. Ponadto usłyszymy m.in. jeszcze „gorące” albumy Graveyard i The Clutch.

Piotr Majczyna opowie o nowej płycie Caci Vorba, która będzie miała swoją premierę w tym tygodniu. A już teraz będzie można ją zdobyć w programie 'Halo kultura'.

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

 

 

18/19°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.