Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

19 maja 2015 roku w Sali Małej Centrum Kultury w Lublinie o godzinie 15.15 briefing z gościem 41. Międzynarodowej Konferencji Reportażystów - Janem A. P. Kaczmarkiem! ZAPRASZAMY!

Dzisiejsze nocne spotkanie to „Noc z...” aktorem Romanem Kruczkowskim (na zdj.). Który z miłośników Melpomeny nie będzie ciekaw naszej wędrówki? Wędrówki w eterze, obywającej się szlakiem muzycznych fascynacji naszego Gościa?

12 czerwca w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie wystąpi Formacja Nieżywych SCHABUFF. Artyści zaśpiewają na zaproszenie Radia Lublin w naszym cyklu 'Strefa Dobrej Muzyki'. Słuchaj radia i wygrywaj bilety.

Muzyk w cieniu: nagrania Ray Manzarka - organisty i współtwórcy zespołu The Doors (rocznica śmierci tego muzyka) oraz dalszy ciąg serialu Nawet Kamienie Mają Korzenie (utwory, które wywarły wpływ na twórczość brytyjskiej legendy – The Rolling...

Książkę Grażyny Lutosławskiej 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' będą mogli Państwo usłyszeć już od poniedziałku o godzinie 11.45 na naszej antenie.

Codziennie na antenie Radia Lublin o godzinie 8.45 (powtórka o 16.45).

W sobotę audycja z Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej od godziny 12.00 do 15.00

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.