Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

„Komiksowa obława” to tytuł albumu, który będzie miał premierę w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin.

Ile razy w roku jemy ryby? Czy aby nie tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia? Choć Polska jest czołowym producentem karpia w Unii Europejskiej, z badań wynika że Polacy jedzą niewiele ryb.

O czym mogą myśleć rodzice przed świętami? Co zrobić, by święta były naprawdę magiczne, podpowiemy wraz z Ewą Kuszewską (Fundacja Aktywni Rodzice) i ks. Jarosławem Jęczeniem.

W programie relacja z konferencji, organizowanej przez KUL i ks. prof. A. Maryniarczyka, o różnych aspektach starości. Drugim tematem będą święta niepełnosprawnych - spotkania opłatkowe, formy pomocy i spotkanie z mamą małego Jasia Karwowskiego,...

Dziś w 'Hey Joe' nagrania The Rolling Stones i Keitha Richardsa (na zdj.), który dziś świętuje swoje urodziny. Mike Pinera reaktywuje Iron Butterfly, dlatego wypada przypomnieć kilka utworów tego zespołu.

 

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

 

6/7°C

Bezpłatne porady prawne

Wiadomości    Dodano: 2007-03-12 10:07 | Aktualizacja: 2014-12-18 10:27

Samorząd Lublina i studenci obu lubelskich uniwersytetów kolejny raz proponują mieszkańcom bezpłatne porady prawne. Dyżury osób ze Studenckich Poradni Prawnych KUL i UMCS będą odbywać się w Radach Dzielnic.

 Kampania ma na celu udzielanie pomocy niezamożnym lublinianom, których nie stać na koszty zawodowego poradnictwa prawnego. Uniwersytecka Poradnia Prawna UMCS działa w Domu Studenta ’’Babilon’’. Sprawy są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach południowych. Możliwy jest też kontakt pod numerem telefonu 081 537 58 22. Poradnia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego działa przy ul. Staszica 3 w Lublinie. Sprawy są załatwiane od środy do piątku. Można również zadzwonić - 081 532 67 99.

LeW

Radio Lublin przez internet