Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Gościem audycji „Polska na czasie” będzie połowa duetu Bass Astral x Igo – Kuba Tracz. Dowiemy się kto jest ważniejszy w tym bardzo ciekawym projekcie, jak wygląda życie poza Clock Machine i przede wszystkim zapytamy, jakie galaktyki przemierzał...

Tematem najbliższego spotkania będzie: gniew i złość. Wraz z psycholog dr Moniką Baryłą-Matejczuk porozmawiamy o ich istocie i przyczynach oraz o tym, jak zgubny wpływ na zdrowie człowieka ma tłumienie tych emocji.

W „Dzień dobry radio” porozmawiamy o wadach i zaletach pracy w domu. Jakie są możliwości z nią związane? Jakie zawody pozwalają na pracę zdalną?

Jaka jest szansa na odzyskanie pieniędzy, które roztargniona słuchaczka zostawiła w bankomacie?

W 'Drugiej połowie dnia' wybierzemy się na lubelski Salon Maturzystów i sprawdzimy co czeka nas w tym roku na 'egzaminie dojrzałości'.

Reportaż „Ostatni taki czapnik' opowiada o panu Kazimierzu Wójciku, który prowadzi jedyny i już ostatni w Lublinie zakład czapkarski. Nakrycia głowy szyje od 1956 r. i pomimo prawie 90 lat nadal jest aktywny zawodowo, pełen humoru i refleksji nad...

Bohaterkami audycji będą współczesne późne matki Polki. Coraz częściej kobiety rodzą dzieci po trzydziestce albo czterdziestce. Jeśli decydujemy się na założenie rodziny, robimy to później niż nasze mamy czy babcie. Skąd te zmiany?

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.