Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dziś w 'Hey Joe' nagrania The Rolling Stones i Keitha Richardsa (na zdj.), który dziś świętuje swoje urodziny. Mike Pinera reaktywuje Iron Butterfly, dlatego wypada przypomnieć kilka utworów tego zespołu.

W programie sprawdzimy, co może zdarzyć się w autobusie lub pociągu przepełnionym studentami wracającymi na święta.

Podobno trendy w ubieraniu choinki zmieniają się co rok. Czy mamy jednak czas nadążać za nimi?

W dzisiejszej audycji jak zwykle zaprosimy Państwa na koncerty i wystawy, polecimy dobrą lekturę a także spotkamy się z zaproszonymi gośćmi - wśród nich będzie Andrzej Knap, dyrygent, który poprowadzi koncerty sylwestrowe w Teatrze Muzycznym w Lubinie.

Młody polski jazz... Dziś naszym gościem będzie Bogna Kicińska, jazzowa wokalistka, która dziś mieszka z Nowym Jorku, ale pochodzi z Krasnegostawu. Zanim wyprowadziła się z Polski, zdążyła zdobyć kilka laurów na różnych jazzowych festiwalach,...

Dowodem na to, że muzyka Pink Floyd wciąż inspiruje kolejnych wykonawców, jest wydana właśnie płyta 'The Dark Side Of The Mule', zawierająca zapis koncertu grupy Gov't Mule, która na swoją nutę interpretuje utwory słynnej grupy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Nie tylko Barachołka

Nie tylko Barachołka

Barachołka - piątek 22:00 - 01:00

W programie:

Zapraszam, aby przy piosenkach, które wszyscy lubimy, spotkać się w radiowym eterze. My nadajemy na 102,2 FM, a Wy telefonujecie, mailujecie, SMS-ujecie - instrukcję jak to zrobić, znajdziecie obok. Każda audycja jest przewidywalna, bo wiecie, jakiej muzyki się spodziewać - ale jest też nieprzewidywalna dzięki Waszemu udziałowi. Zapraszam w piątek o 22.00 - Dariusz Turecki.

Wyślij SMS z pozdrowieniami:

nr 7248, pierwsze słowo BARACHOLKA (koszt: 2,46zł z VAT)
Pozdrowienia:

Lista przebojów

W programie:

Wesołe polskie piosenki na antenie Radia Lublin w każdy piątek od godziny 22:00 do 01:00 w nocy! 'Nie tylko Barachołka' zaprasza Słuchaczy do zabawy, ale także do kontaktu SMS-owego. Przez cały program staramy się odczytać jak najwięcej przesłanych w ten sposób pozdrowień! Oprócz kanonu discopolowych piosenek z lat dziewięćdziesiątych w wykonaniu Bayer Full, Top One, Milano, Akcentu, Koloru, Imperium, czy Boys-ów, usłyszycie nowsze przeboje artystów takich jak Cliver, Łukash, Skaner, Maxel, Marcin Siegieńczuk czy Andrzej Cierniewski. A jakie piosenki uznacie za najpopularniejsze? O tym także w programie. Zaprasza Dariusz Turecki

Wyślij SMS z pozdrowieniami:

nr 7248, pierwsze słowo BARACHOLKA (koszt: 2,46zł z VAT)

e-mail: baracholka@radio.lublin.pl
tel: 801 50 102 2 lub 81 743 73 83


Wiadomości


Sonda dnia

Jako świąteczny prezent najbardziej ucieszą mnie: