Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Chroń swój dowód osobisty! - To apel Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na czas wakacji i sezonu urlopowego.

Lato czeka. Dziś pierwszy wakacyjny poniedziałek, więc pomówimy o tym, jak się „twórczo nudzić”. A czy umiemy wypoczywać? Jeśli tak, to jak najlepiej zapewnić sobie udane wakacje?

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Każdy ma prawo do swojego losu, nie wszystkich trzeba naprawiać - mówili goście Grażyny Lutosławskiej, pisarka Inga Iwasiów i psychoterapeuta Jacek Szast. W Teatrze Starym rozegrała się ostatnia w tym sezonie „Bitwa o literaturę“.

Pierwszy dzień wakacji zdarza się tylko raz w roku! Z tej okazji 25 czerwca w Magicznych Ogrodach rozpoczyna się wielkie świętowanie! Zabawa będzie trwała cały tydzień, do 1 lipca! Wejdź do świata baśni i oddaj się niecodziennej radości!

Ostatni przed wakacjami edukacyjny koncert z cyklu „Radiowa Lekcja Muzyki” odbył się w Studiu Muzycznym Radia Lublin 16 czerwca 2016 roku. Na widowni zasiedli uczniowie lubelskich szkół podstawowych oraz gimnazjaliści.

W „Historii bez patyny” usłyszą państwo premierowy reportaż Mariusza Kamińskiego pod tytułem „Inscenizacja”. Na początku maja 1946 roku władze komunistyczne i oddziały Urzędu Bezpieczeństwa spaliły Wąwolnicę, której mieszkańcy udzielali...

Kto nie lubi starych przebojów grupy Foreigner? W audycji spora ich dawka i to z różnych koncertów, zarówno tych elektrycznych, jak i akustycznych.

 

23/24°C

Nie tylko Barachołka

Nie tylko Barachołka

Barachołka - piątek 23:00 - 03:00

W programie:

Trochę później zaczynamy, lecz godzinę dłużej gramy! 'Nie tylko Barachołka' rozpoczyna się w piątkowe wieczory o godzinie 23.00 i trwa do godziny 3.00 w nocy. Można zatelefonować do nas pod numer 801 50 102 2 lub 81 743 73 83, można wysłać SMS-a, który wyświetli się poniżej. Zapraszam do słuchania i do zabawy razem z nami! Głosujcie też na ulubione piosenki do 'Baralisty' - ich zestawienie znajdziecie poniżej.

Wyślij SMS z pozdrowieniami pod numer 7248:

w jego treści hasło NOC potem spacja lub kropka i następnie właściwa treść pozdrowień (koszt: 2,46 zł. z VAT)


Pozdrowienia:

Lista przebojów

W programie:

Uwaga, kapele podwórkowe Lubelszczyzny! Zapraszam do 'Nie tylko Barachołki'! Chętnie zaprezentuję Wasze autorskie nagrania. Proszę o kontakt pod adres baracholka@radio.lublin.pl . Niech dzięki Waszej muzyce w 'Nie tylko Barachołce' będzie jeszcze bardziej kolorowo i wesoło! Do usłyszenia w Radiu Lublin!

Wyślij SMS z pozdrowieniami:

nr 7248, pierwsze słowo BARACHOLKA (koszt: 2,46zł z VAT)

e-mail: baracholka@radio.lublin.pl
tel: 801 50 102 2 lub 81 743 73 83


Wiadomości


Sonda dnia

Fotoradary na polskich drogach: