Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Reportaż Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (na zdj.) z Polskiego Radia Lublin został wybrany do reprezentowania Polski w konkursie Prix Europa 2016. To największy i najważniejszy europejski festiwal trzech mediów: telewizji, radia i Internetu.

Już w najbliższą środę najmłodsi Słuchacze Radia Lublin zobaczą nas przy pracy!

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Sebastian Duda odwiedza Radzyń Podlaski. Wizyta ma związek z obchodzonym 27 maja Dniem Samorządu Terytorialnego.

We wtorek po 18.00 zapraszam Państwa do wysłuchania opowieści o kobiecie, która przez całe życie dążyła do tego, żeby realizować swoją pasję: układanie kwiatów, Przeszła długą i zawiłą drogę.

W programie porozmawiamy o zagadnieniach dotyczących inżynierii środowiska. Powiemy o osiągnięciach polskich naukowców w zakresie badań nad odnawialnymi źródłami energii, ochroną atmosfery, gospodarką odpadami i transportem ekologicznym. 

W „Halo Kultura” Paulina Skipirzepa specjalnie dla Państwa zapowie najważniejsze wydarzenia tegorocznej Nocy Kultury. Zaprezentujemy też relację z Wrocławia, gdzie prezentowali się lubelscy artyści w ramach obchodów roku Europejskiej Stolicy Kultury.

'Do dni dzieciństwa wraca moja myśl...' - śpiewał przed laty Niemen w piosence „Czas jak rzeka”. Do jakich momentów z młodości wracamy najchętniej?

Konkursy z nagrodami z okazji Dnia Dziecka - to przede wszystkim w audycji „Bez makijażu”. Co ponadto?

 

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

23/24°C

Nie tylko Barachołka

Nie tylko Barachołka

Barachołka - piątek 23:00 - 03:00

W programie:

Trochę później zaczynamy, lecz godzinę dłużej gramy! 'Nie tylko Barachołka' rozpoczyna się w piątkowe wieczory o godzinie 23.00 i trwa do godziny 3.00 w nocy. Można zatelefonować do nas pod numer 801 50 102 2 lub 81 743 73 83, można wysłać SMS-a, który wyświetli się poniżej. Zapraszam do słuchania i do zabawy razem z nami! Głosujcie też na ulubione piosenki do 'Baralisty' - ich zestawienie znajdziecie poniżej.

Wyślij SMS z pozdrowieniami pod numer 7248:

w jego treści hasło NOC potem spacja lub kropka i następnie właściwa treść pozdrowień (koszt: 2,46 zł. z VAT)


Pozdrowienia:

Lista przebojów

W programie:

Uwaga, kapele podwórkowe Lubelszczyzny! Zapraszam do 'Nie tylko Barachołki'! Chętnie zaprezentuję Wasze autorskie nagrania. Proszę o kontakt pod adres baracholka@radio.lublin.pl . Niech dzięki Waszej muzyce w 'Nie tylko Barachołce' będzie jeszcze bardziej kolorowo i wesoło! Do usłyszenia w Radiu Lublin!

Wyślij SMS z pozdrowieniami:

nr 7248, pierwsze słowo BARACHOLKA (koszt: 2,46zł z VAT)

e-mail: baracholka@radio.lublin.pl
tel: 801 50 102 2 lub 81 743 73 83


Wiadomości


Sonda dnia

Najlepszy sposób na rzucenie palenia to: