Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

KONCERT KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NA ZAPROSZENIE RADIA LUBLIN!

Na naszej antenie emitujemy rocznie około 250 reportaży - opowieści o zwycięstwach i porażkach, o tym, co warto naśladować i co trzeba zmienić. Dziesiątki ludzkich historii o zwyczajnych-niezwyczajnych bohaterach codzienności, którzy żyją „tu i...

Charakterystyczna wokaliza w piosence 'Pomóż sobie przetrwać zimę' to zasługa Tomasza Korpantego. Po godzinie 13:00 rozmawiamy z wokalistą o jego udziale w nagraniu wykonanym przez lubelskich artystów dla akcji 'Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę'.

Wzrośnie podatek od nieruchomości, który zapłacą sklepy wielkopowierzchniowe w Białej Podlaskiej. Dzięki temu do budżetu wpłynie 250 tys. rocznie. Tak zdecydował prezydent miasta wspólnie z radnymi. Z decyzji cieszą się właściciele małych,...

Dwudziestoletni Daniel większość czasu spędza przy komputerze. Jego zdaniem, to ciekawsze niż realny świat.

W programie przedstawimy dr inż. Anetę Tor-Świątek, adiunkt w Katedrze Procesów Polimerowych na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej.

We wtorkowy wieczór powrócimy do najnowszej płyty Eagles Of Death Metal 'Zipper Down', zespołu który wbrew swojej nazwie nie ma nic wspólnego z metalowym graniem.

W 'Halo Kultura': Ewa Braun, Lech Majewski, Janusz Kapusta opowiedzą o nowym wydarzeniu na kulturalnej mapie Lublina - w Centrum Spotkania Kultur zostanie zorganizowany Festiwal Scenografii i Kostiumów.

 

W niedzielę 6 grudnia o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w pięćdziesiątym czwartym odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek': o kruszonce w prezencie, szufladach w przyszłości i jeszcze o tym, o czym Helena mówi głośno, a Wiesława...

 

6/7°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.