Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Ukazała się nowa książka naszej koleżanki, Grażyny Lutosławskiej (na zdjęciu). Nosi tytuł 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' (Lublin, Norbertinum 2015).

8 marca zbliża się wielkimi krokami...

Już za tydzień premiera pierwszej płyty rockmanów z Mel Tripson o tajemniczym tytule „VI YD”. Z tej okazji w studiu Piątku Na Czasie będę gościć muzyków grupy, których wypytam o szczegóły powstania ich pierwszego krążka.

 W programie przedstawimy relacje z tegorocznej akcji liczenia populacji łosia w nadleśnictwach, należących do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Zajrzymy między innymi do leśników liczących zwierzynę w lasach Nadleśnictwa...

Szanowni i drodzy jednośladowcy, których pojazdy są napędzane siłą mięśni, choć 'w marcu, jak w garncu' my nie pękamy (bośmy nie dętki), my jedziemy!

Dzień Kobiet w Jaśku, wielu miłych młodych Gości- jaśkowych laureatów, po dziewiątej dawno nie widziana w studio pani Babcia Jaśkowa - Alicja Barton z poezją dla Was, zapraszamy do składania życzeń za pośrednictwem anteny swoim Ukochanym Paniom,...

Dlaczego warto wybrać szkołę zawodową? W sobotnim 'Kalejdoskopie regionalnym' odwiedzimy Zespół Szkół Odzieżowych i Włókienniczych w Lublinie.

Islandia, czyli wakacje w wełnianym swetrze - to hasło spotkania z Dorotą Zaniuk, pilotką wycieczek i podróżniczką, które odbędzie się w najbliższy czwartek w Centrum Kultury w Lublinie, w cyklu „Dookoła świata”.

Najbardziej wyczekiwana impreza roku! Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2015.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

 

6/7°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.