Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Ministerstwo Rolnictwa organizuje kolejne spotkania z hodowcami trzody chlewnej w naszym regionie dotyczące afrykańskiego pomoru świń. Dziś o zwalczaniu i ograniczeniu rozprzestrzeniania się wirusa ASF mówiono w Białej Podlaskiej.

Plebiscyt na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 głosami słuchaczy Radia Lublin wygrał retro kryminał „Portret wisielca” Marcina Wrońskiego. Gratulujemy!

Wstęp wolny!

Nowa ramówka Radia Lublin rusza 1 września.

Ostatni dzień wakacji i ostatnie wydanie 'Słonecznego środka tygodnia' z Radiem Lublin. Atrakcji tradycyjnie nie zabraknie.

„Wrócę kiedy słońce już nie będzie mi potrzebne” - tak zakończył swój pożegnalny list licealista Emil Barchański, jeden z najmłodszych opozycjonistów dla którego porozumienia sierpniowe były początkiem wolności. Zginął w 1982 roku w...

Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Dzisiejszej nocy ze środy na czwartek, gościem ostatniego sierpniowego spotkania na antenie Radia Lublin będzie profesor Stanisława Steuden. 

W Klubach Integracji Społecznej prowadzonych przez samorządy i organizacje pozarządowe spotykają się Ci, którzy chcą zmienić swój los na lepszy.

Likwidacja egzaminu szóstoklasisty, skrócenie roku szkolnego i powrót drożdżówek do sklepików szkolnych. To niektóre ze zmian, jakie czekają uczniów i nauczycieli w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym.

 

22/23°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.