Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Katarzyna Łopata zaśpiewa dzisiaj w Studiu Muzycznym Radia Lublin.

'Na Wojtusia z popielnika iskiereczka mruga...' - czy warto śpiewać/nucić dzieciom? Czy rodzice, którzy uważają, że raczej fałszują nie powinni śpiewać dzieciom?!

Dziś w 'Potrafisz' - jubileusz 30-lecia istnienia Telefonu Zaufania dla Osób Niepełnosprawnych. Na naszej antenie spotkanie z jego twórcą, psychologiem, poetą - Janem Arczewskim.

W programie spotkanie z organizatorami Lubelskich Dni Kultury Studenckiej, 6 dni przed Korowodem, który rozpocznie cykl majowych imprez studentów.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

Trzypokoleniowa rodzina w jednym domu - niegdyś zjawisko typowe w Polsce, dziś coraz rzadsze. Dlaczego tak jest i czy młodzi czerpią wiedzę i doświadczenie od starszych sprawdzimy w Dniu Solidarności Międzypokoleniowej.

W programie - Beata Cieślicka z powiatu łęczyńskiego zapowie cały majowy pakiet wydarzeń pod hasłem - Kameralna Majówka. A wraz z panem Andrzejem Hartfilem otworzymy sezon kajakowy na Wieprzu. Mariola Zubrzycka opowie o tym, jak dobrze miał się...

W programie powiemy między innymi o tym jak napisać dobre cv i inne dokumenty rekrutacyjne.

 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.