Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin. To nowa kategoria w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przeznaczona dla redakcji mediów lokalnych za podejmowanie tematów ważnych dla ich społeczności.

W audycji o mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych rozgrywanych w Katarze, o meczach ligowych zespołów z regionu w piłce ręcznej, koszykówce i siatkówce.

Słuchowisko Małgorzaty Żurakowskiej 'Przychodnia pod przetrąconą łapą' opowiada o dniu w lecznicy dla zwierząt, do której przychodzą właściciele ze swoimi pupilami: starsza Pani z sunią, która za bardzo obrosła w tłuszczyk, gekon- uciekinier...

W programie przedstawimy sylwetkę muzyczną Phila Manzanery, przed laty znanego przede wszystkim z grupy Roxy Music, a dziś bardziej jako współpracownika Davida Gilmoura, a także współtwórcę najnowszej (ostatniej?) płyty Pink Floyd 'The Endless River'.

Dawno, dawno temu, każda dobrze wychowana młoda panna musiała umieć robić na szydełku, na drutach, haftować i szyć. Bez tego nie była dobrą kandydatką na żonę.

 O filmie 'Ziarno prawdy', który można już oglądać w polskich kinach, o rewelacyjnym 'Rewersie', aktorstwie, muzyce i o tym, jak to akompaniował samemu Benowi Kingsleyowi opowie reżyser Borys Lankosz.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Ankieta ewaluacyjna projektu „Życie zaczyna się po sześćdziesiątce”

Załączniki    Dodano: 2012-09-09 17:52

Ankieta ewaluacyjna
Projekt „Życie zaczyna się po sześćdziesiątce”
Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego


Jak oceniasz słuchowiska z cyklu „Dziadkowie, wnuki, komputery i pieniądze” (proszę zaznaczyć odpowiednią cyfrę na zamieszczonej skali liczbowej, gdzie 6 oznacza ocenę najwyższą, a 1 najniższą)

Przydatne,użyteczne654321
Dobrze przygotowane654321
Różnorodne, bogate w treści654321
Dostarczają rzetelnej wiedzy654321

Jak ocenia Pan/Pani wysłuchane słuchowiska przyczyniły się do (proszę zaznaczyć odpowiednią cyfrę na zamieszczonej skali liczbowej, gdzie 6 oznacza ocenę najwyższą, a 1 najniższą)

Wzrost świadomości budżetu domowego654321
Wzrostu wiedzy o znaczeniu i potrzebie oszczędzania654321
Wzrostu świadomości na temat sposobów oszczędzania654321

Prosimy o podanie kilku informacji o sobie

1. Kobieta2. Mężczyzna
1. 7-15 lat2. 15-253. 25-194. 30 lat i więcej

Czy audycja przyczyniła się do zainteresowania Pani/Pana projektem? Tak              Nie

Dziękujemy za wypełnienie ankiety!


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.