Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Ukazała się nowa książka naszej koleżanki, Grażyny Lutosławskiej (na zdjęciu). Nosi tytuł 'Jak Arni i Dobek ratowali świat' (Lublin, Norbertinum 2015).

8 marca zbliża się wielkimi krokami...

Rok 2015 ma być tym rokiem, w którym ma być oddany do użytku Wschodni Szlak Rowerowy GreenVelo, liczący niemal 2000 kilometrów, od Elbląga do Końskich, z czego trzy i pół setki - na Lubelszczyźnie.

Tragiczna noc na Lubelszczyźnie - w pożarach zginęły dwie osoby, inne zostały ranne i poszkodowane - w programie po 16.00 strażacy ponownie będą apelować o ostrożność.

Refleksje z Bielskiej Zadymki Jazzowej - Arturo Sandoval, Mino Cinelu oraz skandynawski jazz z kubańskim akcentem czyli Tingvall Trio. Ale przede wszystkim: Wayne Shorter.

Dzisiaj w 'Rockobraniu' w roli głównej Noel Gallagher.

Już za tydzień premiera pierwszej płyty rockmanów z Mel Tripson o tajemniczym tytule „VI YD”. Z tej okazji w studiu Piątku Na Czasie będę gościć muzyków grupy, których wypytam o szczegóły powstania ich pierwszego krążka.

 W programie przedstawimy relacje z tegorocznej akcji liczenia populacji łosia w nadleśnictwach, należących do Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Zajrzymy między innymi do leśników liczących zwierzynę w lasach Nadleśnictwa...

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Najbardziej wyczekiwana impreza roku! Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2015.

 

6/7°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.