Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Mariusz Deckert ( na zdj.) został prezesem zarządu Polskiego Radia Lublin. Zgodnie z tak zwaną 'małą ustawą medialną' został powołany na to stanowisko przez ministra skarbu. 

Ruszył projekt Aktywny Student realizowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin. Dzięki inicjatywie studenci mogą zapisywać się na darmowe zajęcia sportowe z różnych dyscyplin: od piłki ręcznej po zumbę czy wspinaczkę sportową.

Już w niedzielę kolejne Święto Zakochanych. Trwa zakupowy szał. Zakochani - młodzi i troszkę starsi - szukają w pośpiechu najbardziej odpowiednich prezentów. Wybór jest bardzo szeroki, ale mówiąc szczerze upominki przygotowane z myślą o...

W programie między innymi zaprosimy do oglądania wystaw w Muzeum Regionalnym w Łukowie, gdzie można zobaczyć amonity czy sprzęt użytkowy, stosowany niegdyś w gospodarstwach np. do produkcji miodu.

Opieka osób starszych - to zawód już nie przyszłości, ale powoli i teraźniejszości. I o nim porozmawiamy w 'Radiowej giełdzie pracy'.

Walentynki na Lubelszczyźnie można spędzić bardzo muzycznie. A co ważne w przypadku koncertów, wystarczy sama miłość do muzyki, nawet jeśli 'drugiej połówki' brak.

Piosenki nie z pierwszej ręki: m.in. Maciej Maleńczuk (dziś koncert w Lublinie), Tadeusz Woźniak (50-lecie działalności artystycznej) i J.J. Cale (na zdj.) - jeden z artystów, których utwory są najczęściej interpretowane przez rockmanów.

 

18 lutego 2016 roku w Studiu Muzycznym Radia Lublin (o godzinie 19.00), odbędzie się nietypowe wydarzenie: 'Impro w radiu. Radio w impro'. To show w wykonaniu grupy improwizacji teatralnej 'Poławiacze Pereł Improv Teatr', czyli pokaz krótkich scenek...

W niedzielę 14 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym czwartym odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Anka robi się sroga, Wiesława piecze szarlotkę, a Helena robi zapiekankę i myśli o miłości. Na...

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.