Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Lasy pełne wrzosów spotkaliśmy podczas wędrówek z mikrofonem po terenie Nadleśnictwa Parczew. 'Leśne lato' w piątek od 9.00 do 12.45 tym razem z Leśnictwa Gościniec. Nasz wóz satelitarny będzie gościł u pana leśniczego Tomasza Wojtala.

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

 

 Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny podpowiedziała, urząd gminy Krzywda podjął wyzwanie. Po 1,5 roku spółdzielnia socjalna „Promyk nadziei” świadczy usługi w kilku gminach powiatu łukowskiego.

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

 

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

W najbliższy weekend (20-21 sierpnia) w Magicznych Ogrodach czeka na Ciebie niezwykłe taneczne wydarzenie - „Bal u Wróżek”. Odwiedź park z całą rodziną i baw się w najlepsze!

 

25/26°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.