Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin.

'Mieszkańcy mogą czuć się bezpieczni w przypadku nadejścia dużej wody' - zapewnił podczas przeglądu wałów na terenach nadwiślańskich wojewoda Przemysław Czarnek (na zdj.).

Z przedstawicielami Lubelskiej Sceny Dirtu Filipem Sobkowiakiem i Gabrielem Sobkowiakiem rozmawiamy we wtorkowej 'Akademii aktywnych' po godzinie 15.45 - o ewolucjach, jakie można wykonywać na rowerach na wysokości kilku metrów nad ziemią.

Reportaż Moniki Hemperek pt.: 'Dla Sorki' opowiada o spontanicznej akcji pomocy chorej nauczycielce, która pilnie potrzebuje szpiku kostnego.

Wczoraj rozpoczął się Międzynarodowy Tydzień Walki z Chorobami Tarczycy. W naszym kraju ogólnopolska kampania realizowana jest po raz siódmy.

W 'Halo Kultura' opowiemy o tym, jak Lublin będzie prezentował swoją ofertę kulturalną we Wrocławiu w ramach obchodów roku Europejskiej Stolicy Kultury. W naszym studiu będziemy gościć Cezarego Hunkiewicza, który opowie o nowym miejscu na...

 Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin!

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

 

Magister informatyki po Akademii Górniczo-Hutniczej niemal nie czeka na pracę i już w pierwszym roku po studiach zarabia średnio 4,2 tys. złotych brutto, a pedagog po Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie szuka zajęcia przez półtora miesiąca i...

 

23/24°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.