Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bilety do zdobycia wyłącznie na antenie Radia Lublin.

Lato czeka. Dziś pierwszy wakacyjny poniedziałek, więc pomówimy o tym, jak się „twórczo nudzić”. A czy umiemy wypoczywać? Jeśli tak, to jak najlepiej zapewnić sobie udane wakacje?

Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej. W dniach 26-31 lipca do Krakowa przybędą tysiące młodych pielgrzymów z całego świata, by spotkać się z papieżem Franciszkiem. Wcześniej pielgrzymi odwiedzą lubelskie parafie. Na antenie Radia Lublin i TVP 3...

Każdy ma prawo do swojego losu, nie wszystkich trzeba naprawiać - mówili goście Grażyny Lutosławskiej, pisarka Inga Iwasiów i psychoterapeuta Jacek Szast. W Teatrze Starym rozegrała się ostatnia w tym sezonie „Bitwa o literaturę“.

W „Historii bez patyny” usłyszą państwo premierowy reportaż Mariusza Kamińskiego pod tytułem „Inscenizacja”. Na początku maja 1946 roku władze komunistyczne i oddziały Urzędu Bezpieczeństwa spaliły Wąwolnicę, której mieszkańcy udzielali...

Kto nie lubi starych przebojów grupy Foreigner? W audycji spora ich dawka i to z różnych koncertów, zarówno tych elektrycznych, jak i akustycznych.

 

23/24°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.