Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Tym razem w roli głównej niezwykle interesujący kwartet Baroness, który przedstawi fragmenty swojej najnowszej płyty.

W programie 'Halo kultura' rozmowa z Mikołajem Trzaską, który zaprosi na swój lubelski koncert. Uwaga, rozdamy dwie wejściówki! Ze Spinachem porozmawiamy o imprezie poświęconej legendarnemu producentowi J Dilla.

Stefan Okrzeja czy Jan Paweł II? W Krasnymstawie zorganizowano głosowanie w sprawie zmiany nazw ulic. 

Płaszcz (długi czy krótki?), futro (sztuczne czy prawdziwe?), kurtka (puchowa czy nie?)... O okryciach wierzchnich, zasadach ich noszenia (co spod czego może, a co i kiedy nie powinno wystawać) i o modnych ciuchach opowie stylistka Renata Chmielewska.

Prawie trzy lata temu - w maju 2013 roku - odbył się pierwszy w Polsce przeszczep twarzy. Media poświęciły temu wydarzeniu wiele miejsca, informując o wielkim sukcesie medycyny.

Blues na czas wewnętrznej zadumy. Usłyszymy kwiat polskiego, europejskiego, ale przede wszystkim amerykańskiego muzykowania w tym stylu.

Noc pod znakiem historii. W programie pojawią się członkowie Chorągwi Rycerstwa Ziemi Lubelskiej a także pasjonaci historii Lublina m.in. Marek Kasprzyk (na zdj.).

W niedzielę 7 lutego o godzinie 9.15 (powtórka o 17.30), w sześćdziesiątym trzecim odcinku słuchowiska Grażyny Lutosławskiej pt. 'Bazarek', Zosia dba o maniery, Lucjan ma szczęście, ale nie do sąsiadów, Wiesława nad sobą pracuje, a Anka...

O lubelskiej społeczności pasjonatów nowych technologii Google Developer Group i możliwościach Lublina w tej branży porozmawiam z Pawłem Niewęgłowskim i Konradem Kozłowskim. 

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.