Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Agroturystyka ma się coraz lepiej. Polacy lubią odpoczywać 'alternatywnie'. Nic dziwnego, że właściciele gospodarstw agroturystycznych poszerzają ofertę. Ceny również nie odstraszają. Co Lubelszczyzna ma nam 'agroturystycznie' do zaoferowania?

Zaczyna się prawdopodobnie najbardziej barwny z lubelskich festiwali: Carnaval Sztukmistrzów. Dziś odwiedzi nas nie tylko Rafał Sadownik, jeden z organizatorów festiwalu, ale pojawią się także sztukmistrze, którzy od dziś zaczną przybywać do...

„Źródła terroryzmu” – audycja profesora Selima Chazbijewicza na antenie Radia Lublin od 25 lipca o godzinie 16:40 w programie „Aktualności Radia Lublin”.

Widowisko artystyczne inspirowane twórczością Isaaca Bashevisa Singera, mobilne archiwum pokazujące dawne żydowskie miasteczko znalazły się w programie festiwalu 'Śladami Singera', który odbywać się będzie w dniach 25.07 - 05.08 w 10 miastach...

 Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin!

 

Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj, który kojarzy się z luksusem, pięciogwiazdkowymi hotelami i muzułmańskimi tradycjami. Taka jest również jedna z wielu twarzy Dubaju - najbardziej znanego miasta nad Zatoką Perską.

O zdrowym i atrakcyjnym wyglądzie porozmawiamy w Słonecznym Środku Tygodnia. Ci, którzy wybiorą się w środę 27 lipca na Słoneczny Wrotków, będą mogli także podziwiać modelki w modnych kostiumach kąpielowych i w wakacyjnych fryzurach. Dla...

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

W każdą niedzielę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

 

24/25°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.