Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bostonka - fobia podgrzana przez lokalne media, czy rzeczywisty problem? O wirusie w Chełmie powiemy w programie po 17.00.

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W programie „Na własne uszy” - wieczór z reportażem historycznym, wysłuchamy audycję Mariusza Kamińskiego pt. „Bomba'. W czasie II wojny, prawdopodobnie jesienią 1943 roku, w lesie w okolicach Janowa Lubelskiego, upadł niemiecki pocisk V2 lub V1.

 W „Polsce na czasie” dziś dużo gitarowych dźwięków. Usłyszymy między innymi premierowy utwór The Feral Trees (na zdj.), którego nie znajdziecie na żadnym z ich dotychczasowych wydawnictw. Naszym gościem będzie Patryk Pietrzak –...

 W najbliżej audycji porozmawiamy o osobowości narcystycznej. Dowiemy się, jak to jest być narcyzem i być z narcyzem.

W Polsce rośnie liczba otyłych dzieci. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, polskie dzieci tyją najszybciej w Europie - prawie 20 procent 11-latków ma nadwagę.

Czy ktoś z Państwa jest może głodny smaków jesieni? Zaspokoić głód i smaki pomoże nam Kamil Kotarski - kucharz, ekspert, ale przede wszystkim pasjonat smaków, kuchni, produktów regionalnych.

W „Pogotowiu radiowym” prosimy o wsparcie dla naszego Słuchacza, który nie porusza się samodzielnie, który zbiera pieniądze na pojazd elektryczny, by móc poruszać się samodzielnie.

W programie usłyszymy reportaż „Primadonna”, czyli opowieść o pierwszej damie Teatru Wielkiego Opery Narodowej, prof. Izabelli Kłosińskiej.

 

14/15°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.