słuchaj radia lublin onlineZadzwoń do nas:801-501-022 | 81 743-73-83lub napisz do nas: informacje@radio.lublin.pl
pochmurnie2/3°C lubelskie
Zapisz się na kanał RSS z artykułamiPrześlij ten artykuł znajomemu mailemWydrukuj ten artykuł

7 stycznia – Siennica Lublin - X Ludowe Spotkanie Opłatkowe

X Ludowe Spotkanie Opłatkowe odbędzie się w Siennicy Różanej. W programie spotkania między innymi koncert polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów z terenu gminy oraz przedstawienie muzyczne „Od dworu do dworu” z udziałem działających przy Europejskiej Fundacji Rozwoju Sztuki Wokalnej.

Najważniejszym punktem ludowego opłatka będzie wręczenie statuetki „Zasłużony dla Gminy Siennica Różana za rok 2011”. Wyróżnienie - statuetkę Jednorożca - otrzyma tym razem rektor UMCS w Lublinie, prof. Andrzej Dabrowski - za przychylność i wsparcie dla unikalnej współpracy uczelni z samorządem gminy, przy realizacji projektów „Wakacyjna Akademia Reportażu im Ryszarda Kapuścińskiego” i „Z Siennickim w Siennicy”.
Spotkanie odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Początek o 10.30


CP

Fot. archiwum

Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.