Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie ryb przynajmniej dwa razy w tygodniu. Niestety Polacy średnio spożywają rybę raz na dwa tygodnie.

Będzie co nieco o świętach w Meksyku i o tym, dlaczego Mikołaj po lubelsku jest wyjątkowym wydarzeniem, nie tylko w życiu Meksykanina.

Adam Uliczny (na zdjęciu) ma za sobą dwie dalekie i samotne pielgrzymki do miejsc świętych. Do Rzymu wybrał się dla Jana Pawła II.

Tym razem w ostatnim przedświątecznym wydaniu naszego magazynu proponujemy znane i nieznane piosenki poświęcone świętom Bożego Narodzenia w wykonaniu muzyków grających na co dzień mocnego rocka, a także metal.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

7 stycznia – Siennica Lublin - X Ludowe Spotkanie Opłatkowe

Co, gdzie, kiedy    Dodano: 2012-01-06 19:15

X Ludowe Spotkanie Opłatkowe odbędzie się w Siennicy Różanej. W programie spotkania między innymi koncert polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów z terenu gminy oraz przedstawienie muzyczne „Od dworu do dworu” z udziałem działających przy Europejskiej Fundacji Rozwoju Sztuki Wokalnej.

Najważniejszym punktem ludowego opłatka będzie wręczenie statuetki „Zasłużony dla Gminy Siennica Różana za rok 2011”. Wyróżnienie - statuetkę Jednorożca - otrzyma tym razem rektor UMCS w Lublinie, prof. Andrzej Dabrowski - za przychylność i wsparcie dla unikalnej współpracy uczelni z samorządem gminy, przy realizacji projektów „Wakacyjna Akademia Reportażu im Ryszarda Kapuścińskiego” i „Z Siennickim w Siennicy”.
Spotkanie odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej. Początek o 10.30


CP

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.