Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Polska reprezentacja w piłce ręcznej sprawia nam ostatnio mnóstwo radości, choć nie ukrywajmy - ich zwycięstwa kosztują nas także sporo nerwów. Jak będzie w dzisiejszym meczu półfinałowym? Czy znajdziemy sposób na Katar?

W piątkowym 'Bez makijażu' wraz z Wojciechem Gilem sprawdzimy, co ciekawego będzie się działo w Radzyniu Lubelskim w trakcie weekendu. Naszym gościem będzie też Wojtek Wójtowicz z Yacht Clubu Politechniki Lubelskiej. Spotykamy się z nim w zimie, bo...

W 'Radiowej giełdzie pracy' zaprezentujemy kolejną firmę IT, która działa w Lublinie i poszukuje pracowników, to Trimetis. Radca prawna Aleksandra Wiącek powie, co o swoich prawach powinny wiedzieć osoby ubiegające się o pracę. A na końcu zajrzymy...

Dużo interesujących nowości: porywające dźwięki trąbki Ibrahima Maaloufa, skromny i szczery artysta z Mali, Boubacar Traore (na zdj.) oraz kilka francuskich premier młodych francuskich artystów: Laurie Darmon, FM Laeti, Louane, Arno Santamaria,...

W programie między innymi powędrujemy po leśnictwie Kołacze we włodawskich lasach.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Dawno, dawno temu, każda dobrze wychowana młoda panna musiała umieć robić na szydełku, na drutach, haftować i szyć. Bez tego nie była dobrą kandydatką na żonę.

 

3/4°C

4 października – Lublin – warsztaty dla seniorów

Co, gdzie, kiedy    Dodano: 2008-10-02 18:33 | Aktualizacja: 2015-01-30 08:50

Na warsztaty dla osób starszych zaprasza Dom Kultury LSM w Lublinie. Przewidziano m.in. zajęcia plastyczne, spotkania dla babć i dziadków z wnukami, tańce dla seniorów oraz zajęcia z cyklu "Poćwicz z nami".

Będą ponadto stoiska kosmetyczne, ziołolecznicze oraz z ciastami babuni. Istnieje też możliwość badania słuchu. Do sali przy ulicy Wallenroda 4a zapraszamy seniorów w godzinach 10.00 - 13.00.