Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

W tym tygodniu, od poniedziałku do piątku, rozdajemy vouchery do kręgielni Enjoy Club & Bowling! Słuchaj radia, dzwoń i wygrywaj! Codziennie mamy do rozdania 6 voucherów na godzinę gry w kręgle. Każdy kto wygra, może zabrać ze sobą 5 osób....

8 marca zbliża się wielkimi krokami...

Nagrody i wyróżnienia dla dziennikarzy Radia Lublin w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Radiowego 'Strażacy ochotnicy nie tylko gaszą'.

Piosenki T. Nalepy w ósmą rocznicę jego śmierci. A z racji kolejnych rocznic także Ch. Rea (na zdj.), J. Dewódzki, B. Womack oraz K. Grześkowiak i J. Garbarek.

Dzisiejszej nocy Państwa i moim gościem będzie redaktor Janusz Świąder (na zdj.), więc ciekawym opowieściom o muzyce, ludziach i muzycznych fascynacjach nie będzie końca.

5 marca obchodzony jest Światowy Dzień Dentysty. Stomatologia na przestrzeni ostatnich lat przeszła rewolucję, ale w naszej podświadomości wciąż tkwią obrazy z przeszłości, kiedy wizyta u dentysty oznaczała ból. Wielu Polaków boi się stomatologa...

Stowarzyszenie Centrum Artystyczne Teatr w Remizie zaprosiło nas na monodram wg opowiadania Witolda Gombrowicza pt. „Dziewictwo”, w wykonaniu Aliny Czyżewskiej.

W programie między innymi poznamy produkty regionalnych Lubelszczyzny, wyrabiane od pokoleń i zarejestrowane na ministerialnej Liście Produktów Tradycyjnych.

Najbardziej wyczekiwana impreza roku! Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2015.

Miło nam poinformować, że nasza redakcyjna koleżanka Agata Koss-Dybała jest jedną z kandydatek do tytułu 'Kobieta przedsiębiorcza' w siódmej edycji plebiscytu 'Dziennika Wschodniego'.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.