Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Gośćmi programu będą wiolonczelistka Weronika Kijewska i gitarzysta Rafał Dubas, którzy zaserwują nam trochę swojej twórczości na żywo.

Obecni i byli pracownicy Polskiego Radia Lublin połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia - w studiu muzycznym naszej rozgłośni odbyło się spotkanie opłatkowe.

W trosce o nowoczesną edukację uczniów nauczyciele sami piszą projekty. Dzięki temu wyposażyli szkołę tak, że wzbudzają zainteresowanie przedsiębiorców jako potencjalnych pracodawców.

Czym urzekają lubelskie lasy? Czym zachęcają turystów i jak edukują dzieci i młodzież?  Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie świętuje 70-lecie.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

4 października – Lublin – warsztaty dla seniorów

Co, gdzie, kiedy    Dodano: 2008-10-02 18:33 | Aktualizacja: 2014-12-19 21:55

Na warsztaty dla osób starszych zaprasza Dom Kultury LSM w Lublinie. Przewidziano m.in. zajęcia plastyczne, spotkania dla babć i dziadków z wnukami, tańce dla seniorów oraz zajęcia z cyklu "Poćwicz z nami".

Będą ponadto stoiska kosmetyczne, ziołolecznicze oraz z ciastami babuni. Istnieje też możliwość badania słuchu. Do sali przy ulicy Wallenroda 4a zapraszamy seniorów w godzinach 10.00 - 13.00.