Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

 

 

Aretha Franklin w swoje urodziny (73), 'Nawet kamienie mają korzenie' - kolejny odcinek cyklu o stonesowskich inspiracjach bluesem, a także kontynuacja przesłuchiwania najnowszej płyty Marka Knopflera.

Dzisiejszej nocy gościć będę Grzegorza Linkowskiego, powędrujemy drogą Jego wspomnień.

Wczoraj odbyły się w Puławach VIII Mistrzostwa Polski Kelnerów oraz II Wojewódzki Konkurs Kulinarny 'Lubelskie Inspiracje w Kuchni Polskiej'. Są to niezwykłe wydarzenia skierowane do młodzieży i nauczycieli szkół o profilu gastronomicznym,...

W przeddzień Międzynarodowego Dnia Teatru zajrzymy - do teatru! We wtorek odbyła się pierwsza próba czytana sztuki 'Herkules i stajnia Augiasza' Fridricha Dürrenmatta.

Bohaterem programu będą jaja, których nie może zabraknąć na wielkanocnym stole. Powiemy na co zwrócić uwagę przy ich zakupie, jak je przechowywać a także co oznaczają poszczególne oznaczenia jaj.

Drodzy, szanowni i kochani rowerzyści zaprzyjaźnieni (od dawna, teraz, w niedalekiej przyszłości?) z Radiem Lublin, w wyniku podszeptów i sugestii, a także przewidywanych rodzinnych wyjazdów na Wielkanoc, proponuję przeniesienie kwietniowej wyprawy...

Co łączy skoki do wody z wysokości i fotografię wojenną? Odpowiedź brzmi: Krzysztof Miller.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.