Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Przez cały  grudzień Radio Lublin będzie obdarowywało Słuchaczy atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs na antenie Radia Lublin od środy (17.12) do wtorku (23.12).

Dzisiaj powrócimy do koncertowej wersji ostatniej płyty grupy Coldplay (na zdj.). Ponadto przypomnimy nagrania zespołu Cactus oczywiście w wersji „live”.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca spożywanie ryb przynajmniej dwa razy w tygodniu. Niestety Polacy średnio spożywają rybę raz na dwa tygodnie.

Będzie co nieco o świętach w Meksyku i o tym, dlaczego Mikołaj po lubelsku jest wyjątkowym wydarzeniem, nie tylko w życiu Meksykanina.

Adam Uliczny (na zdjęciu) ma za sobą dwie dalekie i samotne pielgrzymki do miejsc świętych. Do Rzymu wybrał się dla Jana Pawła II.

Tym razem w ostatnim przedświątecznym wydaniu naszego magazynu proponujemy znane i nieznane piosenki poświęcone świętom Bożego Narodzenia w wykonaniu muzyków grających na co dzień mocnego rocka, a także metal.

Mały Jaś Karwowski walczy z ciężką chorobą i aby mieć szansę wyzdrowienia potrzebuje Państwa pomocy.

Rozmowa z Iloną Skibińska-Fabrowską(na zdjęciu), dyrektor Narodowego Banku Polskiego Oddziału Okręgowego w Lublinie...

4 godziny oczekiwania na wjazd do Polski

Wiadomości    Dodano: 2007-09-27 08:17 | Aktualizacja: 2014-12-23 04:37

Na przejściu granicznym w Dorohusku samochody osobowe wyjeżdżające z Polski są oprawiane na bieżąco - informuje Izba Celna w Białej Podlaskiej. Na wjazd czeka się ok. 4 godzin.

"informacje tak? mamy od kierowców" - wyja?nia rzecznik prasowy bialskiej Izby Marzena Siemieniuk. Wczoraj kierowcy alarmowali, ze czas oczekiwania jest d?u?szy. Niektórzy informowali, ?e przekroczyli granic? w kilka godzin, inni ?e w kilkana?cie. Tiry na wjazd do polski czekaj? ok. 6 godzin. Na wyjazd - ok. 3.

AgA