Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Organizacje pozarządowe z Lublina, zajmujące się uchodźcami i cudzoziemcami, są jednymi z najlepszych w Polsce. Niemniej potrzebują wsparcia, szczególnie mediów.

Byli jednym z pierwszych, choć jeszcze nieformalnych stowarzyszeń, działających w Polsce w latach osiemdziesiątych. Fundusz Inicjatyw Społecznych - bo o nim mowa - obchodził 30-lecie działalności.

W programie między innymi powiemy o akcji 'bezpieczne wakacje' w Woli Gałęzowskiej koło Bychawy. 

Co roku w Polsce tonie po kilkaset osób. Według danych Policji, najczęściej przyczyną takich zdarzeń są: kąpiel w miejscu niestrzeżonym, nieostrożność podczas przebywania nad wodą i łowienia ryb. Najwięcej wypadków tonięcia notuje się w...

Od 29 czerwca, od godziny 9:00 do 15:00, Radio Lublin zaprasza na 'Letnisko'! Chcemy Państwu zaproponować odpoczynek przy specjalnie dobranej muzyce na lato i konkursach, zachęcać będziemy do aktywnego wypoczynku. W inauguracyjnym programie rozmawiamy...

Czy rowerzyści z Lublina, Łęcznej, Zamościa i innych miast Lubelszczyzny będą korzystać z powstającego Szlaku Rowerowego Polski Wschodniej Green Velo? Rozmawiamy o tym w poniedziałkowej 'Akademii aktywnych, razem z Piotrem Kitlińskim zapraszając...

W 'Historii bez patyny' zapraszamy do wysłuchania reportażu Mariusza Kamińskiego pt. 'Wyścig'. Bohaterem audycji jest Stanisław Grześ, którego wielką życiową pasją stały się motocykle.

Jest dobrze - mówią międzynarodowe nagrody i statystyka (w roku 2005 sprzedano 700 tysięcy biletów na polskie filmy, w 2014 - 11 milionów). Bitwa wygrana, ale co dalej?

Dzisiaj w związku z urodzinami znakomitego perkusisty Iana Paice'a (na zdj.) przypomnimy koncertowe nagrania Deep Purple i Whitesnake. Sięgniemy także do nagrań irlandzkiej grupy Crow Black Chicken.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.