Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

26 stycznia 2016 roku zmarła Dorota Gonet, nasza radiowa koleżanka. Dorota z wykształcenia była muzykologiem, z zamiłowania - radiowcem.

'Wieczór literacko-muzyczny' będzie skoncentrowany na postaciach dwóch wielkich twórców rosyjskich: Osipa Mandelsztama (na zdj. z lewej) i Josifa Brodskiego (na zdj. z prawej).

Dziennikarze Redakcji Reportażu Radia Lublin ponownie docenieni. W 23. edycji konkursu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich nagrodzono Mariusza Kamińskiego, Małgorzatę Sawicką i Agnieszkę Czyżewską-Jacquemet.

Soliści, chór oraz zespół instrumentalny Szkoły Muzycznej I i II stopnia imienia Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie byli wykonawcami koncertu edukacyjnego z cyklu 'Radiowa Lekcja Muzyki', który odbył się 21 stycznia 2016 roku w Studiu Muzycznym Radia...

Mapę zagrożeń województwa lubelskiego, przygotowują przedstawiciele służb oraz urzędnicy. Chodzi o to, by po rozpoznaniu zagrożeń, skutecznie z nimi walczyć.

Tańcobajki... poleczka z Czerwonym Kapturkiem, walczyk z babcią czy szalony rock'n'roll z wilkiem... -bajki, w których to dzieci stają się aktorami, a potrzebują jedynie inspiracji.

W poniedziałkowej 'Akademii aktywnych' pomówimy o sobotniej, nocnej Trzeciej Dysze do Maratonu. Kto wygrał w hali Globus, jaka była specyfika zawodów, jak biegło się biegaczom tuż przed północą z soboty na niedzielę? - O tym w Radiu Lublin w...

 W 'Historii bez patyny' przypomnimy reportaż Anny Kaczkowskiej pod tytułem 'Życie z piętnem czarnego barona'. 65 lat temu, wydany został rozkaz numer 008 marszałka Polski Konstantego Rokossowskiego. Dotyczył on zasad wcielania do Wojskowego...

Kolejna 'Bitwa o kulturę' w Teatrze Starym w Lublinie rozegrała się pod hasłem 'Świat sztuk zapomnianych'. Gośćmi Łukasza Drewniaka byli Jacek Sieradzki i Jacek Kopciński.

Ostatnio na rynku muzycznym pojawiła się nowa płyta Megadeth (na zdj.) „Dystopia”. Dzisiaj w audycji chciałbym przypomnieć rejestrację jednego z koncertów zespołu.

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.