Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nowa ramówka Radia Lublin rusza 1 września.

Kto będzie żywił uczniów Szkoły Podstawowej numer 9 w Białej Podlaskiej? Dotychczas korzystali z usług firmy, która prowadziła stołówkę, ale wypowiedziano jej umowę.

Bilety do zdobycia na antenie Radia Lublin.

Wstęp wolny!

Są parą młodych, odważnych i kochających wyzwania lublinian. Z branżą gastronomiczną związani od dawna. Ona była kelnerką w restauracji prowadzonej przez jego ojca. Oboje chcą zostać w Lublinie, widzą potencjał miasta i doceniają jak pięknie...

Weź udział w plebiscycie na najpopularniejszy kryminał wakacji 2016 roku. Do wygrania 2 rowery oraz książki.

Ostatni dzień wakacji i ostatnie wydanie 'Słonecznego środka tygodnia' z Radiem Lublin. Atrakcji tradycyjnie nie zabraknie.

Przed premierą nowego albumu Metalliki (na zdj.) dzisiaj przypomnimy najciekawsze kompozycje z bogatego dorobku grupy. Ponadto w audycji pojawią się także miedzy innymi Whitford/St.Holmes, Marc Tremonti i Screaming Eagles.

Prace nad alternatywnymi źródłami energii trwają już od dawna, a jednym z takich źródeł jest wodór – najczęściej występujący na naszej planecie pierwiastek.

W „Halo kultura”: zapowiedź koncertu Gentleman MTV Unplugged w Centrum Spotkania Kultur, Wojciech Dunin-Kozicki opowie o książce „Układam kamienie, żeby leżały równo', Monika Stolat zaprosi miłośników horrorów na Splat Film Fest Horror...

 

21/22°C

Nieznana akcja

Niestety nie można wczytać niniejszego rekordu. Wydaje się, iż nie istnieje on w bazie danych.

Prawdopodobnie rekord w dziale aktualności do jakiego próbujesz uzyskać podgląd nie istnieje. Został on usunięty lub nigdy nie istniał.

Upewnij się, że nie próbujesz wczytać rekordu który został już usunięty z bazy danych.

Proponujemy przejść do strony głównej, aby rozpocząć nawigację od nowa lub też możesz spróbować przejść do listy aktualności.