Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

26.11.2015 REPORTAŻ CAFE Reportaż Katarzyny Michalak „Podróże do opowiedzenia” •  

Reportaż    Dodano: 2015-11-25 15:03

23-letnia podróżniczka i dziennikarka - Patrycja Borzęcka - wróciła niedawno z samotnej wyprawy do Iranu. Nie była to jej pierwsza podróż do miejsca, w którym - jak się powszechnie uważa - młoda samotna kobieta narażona jest na niebezpieczeństwo.

Bohaterka jednak chce obalać nasze myślowe stereotypy. Każda jej wyprawa to przede wszystkim próba poznania kultury i obyczajowości danego społeczeństwa. O pasji wędrowania, o pokonywaniu lęku i odwadze bycia sobą opowie w reportażu Katarzyny Michalak.

Do usłyszenia w czwartek po 18.00, Katarzyna Michalak.

POSŁUCHAJ REPORTAŻU... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Więcej informacji o podróżach Patrycji Borzęckiej można znaleźć na: archiwapodrozy.pl


Zdjęcia: 6

  • Patrycja Borzęcka w rejsie na Balearach, fot. nadesłane
  • Patrycja Borzęcka w kenijskiej dżungli, fot. nadesłane
  • Patrycja Borzęcka na kenijskim safari, fot. nadesłane
  • Patrycja Borzęcka, Rzym, fot. nadesłane
  • Patrycja Borzęcka, Teheran, fot. nadesłane
  • Patrycja Borzęcka, Yazd, Iran, fot. nadesłane

Patrycja Borzęcka, Yazd, Iran, fot. nadesłane
Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.