Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

25.08.2016 „Bez makijażu” • 

Bez makijażu    Dodano: 2016-08-24 15:26

Do końca wakacji w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na Starym Mieście w Lublinie można oglądać wystawę zdjęć Doroty Julianny Mościbrodzkiej (na zdjęciu) „Życie w Zenicie. Od słowa do słowa”. O tym, dlaczego zdjęcia robione aparatem analogowym oddychają inaczej autorka fotografii opowie w programie.

Grażyna Stankiewicz zaprezentuje swoje filmy w sobotę, w ramach Nocy Kultury, jaka odbędzie się w Chełmie. Zaprosimy do Galerii Atelier, którą prowadzi Ryszard Kaczmarski. Tam właśnie m.in. był organizowany 10 lat temu światowy zjazd Chełmian, o którym opowiada reportaż Grażyny Stankiewicz pt. „Cały świat to jeden wielki Chełm”. Zaprezentowany zostanie także film zrealizowany podczas koncertu, z jakim wystąpiła w Chełmie Ida Haendel.

Bartosz Wójcik i Paweł Hadrian zaproszą na Otwarcie Miejskiej Pasieki Artystycznej na Dachach Centrum Spotkania Kultur, cykl „Spotkania z filmem” w którym zaprezentowane zostaną cztery dokumenty pokazujące piękno przyrody i związki człowieka z naturą oraz na „Caribbean Night” - wydarzenie, w którego ramach zaplanowano koncert „Gentleman MTV Unplugged Live. Special guests: Martin Jondo, Daddy Rings”, akustyczny występ największej europejskiej gwiazdy muzyki reggae.

O niezwykłym wydarzeniu podczas podróży, którego - gdyby chciał je zaplanować - nie mógłby kupić za żadne pieniądze, a które kupił za jednego dolara, opowie scenograf, Maciej Chojnacki.

Adam Jarczyński z Polskiej Akademii Protokołu i Etykiety przypomni o tym, jakie reguły obowiązują przy podawaniu dłoni i jaką długość powinien mieć rękaw męskiej koszuli.

Po 9.00 zaprasza Grażyna Lutosławska.

Fot. archiwum

Dorota Julianna Mościbrodzka...Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie
Adam Jarczyński cz. 1...
Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie
Adam Jarczyński cz. 2...
Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie
Adam Jarczyński cz. 3...
Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie
Maciej Chojnacki...
Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Rozmowa z Bartoszem Wójcikiem i Pawłem Hadrianem cz. 1... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie
Rozmowa z Bartoszem Wójcikiem i Pawłem Hadrianem cz. 2... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie
Rozmowa z Bartoszem Wójcikiem i Pawłem Hadrianem cz. 3... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanieWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.