Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

26.10.2014 'Nie tylko rozrywkowa niedziela radiowa' • 

Nie tylko rozrywkowa niedziela radiowa    Dodano: 2014-10-17 11:51

'Fantastyczny koncert' odbędzie się za kilka dni w Lublinie. Gośćmi programu będą: dyrektor Teatru Muzycznego, Krzysztof Kutarski, dyrektor artystyczny Teatru Muzycznego Piotr Wijatkowski i Maciej Mizeracki z Cytadeli Syriusza.

/Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Kutarski, Maciej Mizeracki, Grażyna Lutosławska i Piotr Wijatkowski [fot. Agata Matys]/

Będziemy mieć zaproszenie na koncert, spróbujemy też namówić naszych gości do radiowo - koncertowej improwizacji.

Bernard Nowak, pisarz i wydawca, opowie o nowym wydaniu 'Tańca Koperwasów'. Opublikowany w 2003 roku 'Taniec Koperwasów' stał się wydarzeniem literackim - był nominowany do prestiżowych ogólnopolskich nagród, takich jak Nagroda im. Józefa Mackiewicza czy Paszporty 'Polityki'. W 2004 roku zdobył Nagrodę Artystyczną Miasta Lublin oraz lubelskiego oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Krystyna Rybicka zaprosi do Ośrodka Książki Obrazkowej. To miejsce miejsca gromadzenia, udostępniania i promocji książek obrazkowych (picturebooks), książek dziecięcych, autorskich, eksperymentalnych, interaktywnych aplikacji książkowych, e-booków. Opowiemy o pomyśle gromadzenia książek, które nie są nam już potrzebne, a mogą być bezcenną lekturą dla tych, którzy nie mieli szansy się z nimi spotkać.

Paulina Kuśmirowska z Teatru Andersena zaprosi najmłodszych do udziału w organizowanych przez teatr konkursach.

Porozmawiamy też o tym, po co malarzom spotkania z innymi malarzami - pretekstem będzie plener malarski, jaki odbył się w Kazimierzu.

Tuż po godzinie  7.00 zaprasza Grażyna Lutosławska.

Rozmowa z Krystyną Rybicką... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Rozmowa o 'Fantastycznym koncercie'... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Rozmowa z Bernardem Nowakiem... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Rozmowa z Pauliną Kuśmirowską... Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanieWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.