Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

16.04.2016 KALEJDOSKOP REGIONALNY Reportaż Czesławy Borowik „Po dwóch stronach biurka” •  

Kalejdoskop regionalny    Dodano: 2016-04-15 11:06

Powiat biłgorajski ma od kilku lat najniższe bezrobocie w woj. lubelskim. W jakim sensie przedsiębiorcy potrafią korzystać z instrumentów polityki państwa związanych z rynkiem pracy? Co robią urzędnicy, by wyjść im naprzeciw?

(fot. DySzcz)

O społecznej misji urzędu pracy, służbie publicznej i efektywności pracy w pobudzaniu przedsiębiorczości na lokalnym rynku będziemy mówić w nawiązaniu do bohaterów reportażu. Gośćmi programu będą: biłgorajscy przedsiębiorcy: Małgorzata Lipiec (firma Gabinet Logopedyczny), Katarzyna Mateńko (firma Secesja), Bartłomiej Zych (firma Zychar), dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju Danuta Łagożna i gość specjalny Krzysztof Grabczuk - wicemarszałek województwa lubelskiego.

Realizacja: Jarosław Gołofit.

Po 11.00 zaprasza Czesława Borowik.

POSŁUCHAJ REPORTAŻU...  Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

(fot. Paweł Błędowski)

(fot. DySzcz)Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.