Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

15.09.2014 'Osobowości'

W Radiu    Dodano: 2014-09-14 16:02

Bernard Nowak - pisarz, redaktor i wydawca, będzie naszym gościem w programie 'Osobowości'.

Ukazało się nowe wydanie bedekera 'Lublin. Przewodnik', opublikowanego przez wydawnictwo TEST, które prowadzi (i które w 1988 r. współzakładał) Bernard Nowak. Wydawnictwo rozpoczęło swoją działalność od wydania po raz pierwszy w oficjalnym obiegu w Polsce 'Hańby domowej: rozmów z pisarzami' Jacka Trznadla. Opublikowało ponad 80 tytułów.
Bernard Nowak jest też autorem książek: ''Cztery dni Łazarza' 'Taniec Koperwasów' (nominowanej do paszportów 'Polityki' i nagrody im. Józefa Mackiewicza), 'Smolice N°86'. W 2011 ukazał się pierwszy tom jego dziennika, zatytułowany 'Wyroby duchowe'.
W 2004 Bernard Nowak otrzymał Nagrodę Artystyczną Miasta Lublina za rok 2003. Jest też laureatem Nagrody Literackiej im. Bolesława Prusa w 2004.

Po 20.00 zaprasza Grażyna Lutosławska.

POSŁUCHAJ AUDYCJI...Odtwórz nagranieZatrzymaj odtwarzanie

Fot. SzyMonWasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.