Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

13.09.2016 NA WŁASNE USZY Reportaż Ewy Szkurłat „Kuracja”

Reportaż    Dodano: 2016-09-12 12:53

Niezdrowa 'droga na skróty'. Sterydy są ogólnodostępne, mimo że ich sprzedaż jest zakazana. Anaboliczne kuszą wielu młodych ludzi marzących o sportowej karierze.

Potocznie są nazywane 'soczkami' lub 'cukierkami”. Za tymi niewinnymi nazwami kryje się jednak realne niebezpieczeństwo. Mogą być przyjmowane doustnie lub wstrzykiwane. Bywają wykorzystywane do zbudowania masy mięśniowej i poprawy wyników sportowych. Ich nadużywanie prowadzi do wielu chorób, także nieuleczalnych.

W reportażu wystąpili: Jerzy Furmanek - pierwszy mistrz Polski w kulturystyce oraz wielokrotny mistrz świata i Europy w wyciskaniu sztangi, Adam Balawajder - trzykrotny rekordzista Polski w podnoszeniu ciężarów i pan Piotr - startujący w zawodach trójboju siłowego.

Czy istnieje sport zawodowy bez nielegalnego dopingu?

Czekam na Państwa opinie w programie 'Na własne uszy' tuż po godz. 20:00, Monika Hemperek.

Fot. pixabay.com


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.