Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

12.03.2014 „Rockowa dolina”

Rockowa dolina    Dodano: 2014-03-11 19:08

Wyjątkowa okazja, aby zdobyć bilety na warszawski koncert Beth Hart (fot.)! A to jeszcze w marcu. Posłuchamy zatem kilku jej historii związanych z ostatnią solową płytą oraz kilku utworów z ostatniej płyty z Joe Bonamassą, pt. 'Seesaw' (premiera maj 2013), która przyniosła im nominację do prestiżowych nagród Grammy w kategorii bluesowej płyty roku.

Naszym gościem na żywo będzie lubelsko-londyński zespół MithRAZ, którego członkowie określają się jako 'poszukiwacze'. W ich muzyce równie ważne jest brzmienie gitary basowej i perkusji co altówki czy wiolonczeli. Najbardziej rockowa premiera w programie to zespół Xpressive, który powstał w Katowicach pod koniec lat 90's. Zdążyli nagrać już 4 albumy, a dziś posłuchamy utworów z najnowszej 'epki': PreLudium.

Po godz. 21.00 zaprasza Magdalena Fijałkowska.

Fot. Bengt Nyman / www.wikipedia.org


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.