Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

11 kwietnia - Lublin - Koncert pt. 'Muzyka Filmowa' the BEST of

Co, gdzie, kiedy    Dodano: 2015-04-11 10:00

Koncert pt. 'Muzyka Filmowa' the BEST of to niezwykłe wydarzenie muzyczne. Na jednej scenie znajdą się znani śpiewacy i muzycy.

Koncert ten powinien szczególnie zainteresować miłośników muzyki filmowej głównie dlatego, iż nie brak będzie prawdziwych kinowych hitów. Usłyszymy utwory z takich filmów jak: 'Noce i dnie', „Skyfall”, „Poszukiwany… poszukiwana…”, „Kogel-mogel', „Evita” i wiele innych.

W roli solistów wystąpią utytułowani śpiewacy scen Polskich:

Kamila Magdalena Lendzion (sopran) - absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej, wieloletnia solistka Teatru Muzycznego w Łodzi oraz uczestniczka Europejskiego Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju na specjalnie zaproszenie Bogusława Kaczyńskiego.

Alina Adamski (sopran) - absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, stypendystka programu Erasmus, uczestniczka kursu kształcenia operowego przy Teatrze Opery Narodowej w Warszawie.

Mirosław Niewiadomski (tenor) - absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi współpracuje z teatrami operowymi w kraju i za granicą : Operą Narodową w Warszawie, Operą Śląską, Odeską, Praską, Teatrem Wielkim w Łodzi.

Towarzyszyć im będzie 'Apertus Quartet' kameralny zespół filharmoników Łódzkich.

Koncert poprowadzi Paweł Świętorecki.

11 kwietnia 2015 o godz 18.30,  Centrum Kongresowe UP w Lublinie.

Patronat medialny: Radio Lublin.

Info i fot. materiał organizatora /nadesłany/


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.