Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

10.12.2015 „Aktualności Radia Lublin”

Aktualności RL    Dodano: 2015-12-10 12:32

Dziennikarka Polskiego Radia Lublin - Agnieszka Krawiec, została Kobietą Lubelszczyzny 2015. Do wręczenia statuetki doszło podczas podsumowania akcji pod hasłem '16 dni przeciwdziałania przemocy wobec kobiet'. Jest to inicjatywa, która została zrealizowana przez Stowarzyszenie Klub XXI wieku, Fundację ‘Her Story’ i Stowarzyszanie Dobrych Praktyk Społecznych 'Zmiana'. W dzisiejszym programie relacja z tego wydarzenia i rozmowa z laureatką.

Jak co roku mieszkańcy gminy Łaziska przekazali owoce, warzywa i trwałą żywność osobom potrzebującym w ramach akcji Radia Lublin 'Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Ziemiopłody, trafiają do dzieci z placówek opiekuńczych. Dziś nasz reporter był przy przekazaniu darów. W popołudniowym programie informacyjnym Radia Lublin będziemy też mówić o dodatkowych połączeniach kolejowych na odcinku Terespol - Warszawa, które wprowadza Zarząd Województwa Lubelskiego i o nowej inwestycji w Nałęczowie.

Na „Aktualności Radia Lublin”, które na naszej antenie od 16.00 do 18.00, zaprasza Anna Strycharzewska.

Fot. archiwum


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.