Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

09.09.2016 NA WŁASNE USZY Reportaż Moniki Malec „Jazda na szpilkach”

Reportaż    Dodano: 2016-09-08 14:27

Ostatnio w mediach można zobaczyć film na którym widać jak za samochodem, który wyjechał właśnie ze stacji paliw, ciągnie się wyrwany z dystrybutora wąż do tankowania gazu. Za kierownicą - kobieta. W Internecie krąży wiele filmów, które pokazują co wyprawiają kobiety za kierownicą.

Można na nich zobaczyć na przykład rekordowo długie parkowanie, czy wjazd przez otwartą bramę zakończony dachowaniem. Czy kobieta za kierownicą to prawdziwa tragedia? Jak jeżdżą kobiety i co w tej jeździe doprowadza mężczyzn (choć nie tylko) do szału, o tym w reportażu Moniki Malec 'Jazda na szpilkach'.

Zapraszamy w piątek 9 września po 20:00.

Fot. sxc.hu


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.