Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

07.11.2015 „Apetyt na radio”

Apetyt na radio    Dodano: 2015-11-06 21:13

Do trzech różnych części świata Państwa zabierzemy: Do Afryki, do Napolu i do Włoch.

Do radiowego studia zawita autorka bloga Pakiecik Sycylijskich Notek, miłośniczka nie tylko Sycylii, ale i Toskanii. Opowie o swojej sympatii (miłości?) do Włoch i kultury śródziemnomorskiej.

Kolejnym gościem będzie Karolina Zdyb, pasjonatka podróży, która opowie o swoich wizytach w Afryce. Pretekstem do rozmowy będzie wystawa fotografii, na której wernisaż w Filii 34 MBP przy ul. Judyma w Lublinie Państwa zaprosimy.

W studiu pojawi się też Sławomir Matczak, który podczas Bakcynaliów w Chatce Żaka wieczorem będzie opowiadał o Małej Polsce w Nepalu i odbudowie wsi Dumre. Swoją opowieść wesprze autorskim filmem 'Mustang trekking'. Przedsmak tego wydarzenia i opowieści o Nepalu i pomocy Nepalczykom po trzęsieniu ziemi - w 'Apetycie na Radio'.

Sobota, po 12.00, zapraszam - Agnieszka Krawiec

Fot. www.morguefile.com
 


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.