Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Bezpłatne zaproszenia na koncert można zdobyć TYLKO za pośrednictwem Radia Lublin - słuchaj zawsze na 102.2 fm oraz na radio.lublin.pl

Projekt 'Uczeń na wyżynie IT' to cykl czterech dni pokazów i warsztatów odbywających się w Polskim Radiu Lublin, składający się z pokazów dotyczących technologii IT prowadzonych przez kilka firm IT w Studiu Muzycznym i Studiu im. Z. Stepka,...

W reportażu odwiedzimy rolników, którzy sobie pomagają, są ważnymi partnerami dla przemysłu spożywczego. Odwiedzimy jedną z największych firm przetwórstwa mięsnego „Wierzejki”, która posiada bardzo dużą sieć własnych sklepów w całym...

W każdą sobotę o godzinie 12.40 na antenie Radia Lublin!

W każdą sobotę o godzinie 14.50 na antenie Radia Lublin!

Rada gminy Trzebieszów, wójt gminy Trzebieszów, Społeczny Komitet Budowy Pomnika Mitropa serdecznie zapraszają na obchody 70. rocznicy akcji „Mitropa” pod patronatem ministra obrony narodowej.

W niedzielę, 2 października 2016 roku o godzinie 18.00 w siedzibie Polskiego Radia Lublin przy ul. Obrońców Pokoju 2 odbędzie się 'Charytatywny spektakl improwizowany' w wykonaniu Poławiaczy Pereł.

W „Halo Kultura” opowiemy o wystawie „Malarze Normandii - Monet, Renoir, Corot i inni”, która od piątku dostępna jest w muzeum na lubelskim zamku.

03.04.2016 'Drzewo rodzinne'

Reportaż    Dodano: 2016-04-02 19:14

Było im trudno oddać najcenniejsze pamiątki po bliskich: dokumenty, zdjęcia i drobne przedmioty. Ale wiedzą, że będą w Archiwum Państwowym bezpiecznie przechowywane i posłużą następnym pokoleniom. Dzięki przekazaniu archiwaliów powstała książka „Lubelskie Archiwa Rodzinne”, której autorką jest Agnieszka Konstankiewicz.

W audycji 'Drzewo rodzinne' porozmawiamy z autorką publikacji oraz bohaterami książki, między innymi, z Barbarą Imbor-Maciąg, Elżbietą Sobieszczańską, Piotrem Glądałą czy Zygmuntem Barszczewskim.
Zapraszam w niedzielę 3 kwietnia po 14:00. Monika Malec.

Fot. www.lublin.ap.gov.pl


Wasze komentarze ()

Portal www.radio.lublin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez internautów. Korzystając z opcji KOMENTARZ, akceptujesz zasady REGULAMINU.